RAM Session - MAPA / Tomasz Mreńca

Maciek Przestalski | Utworzono: 15.02.2018, 21:52 | Zmodyfikowano: 15.02.2018, 21:52
A|A|A

MAPA / Tomasz Mreńca

Muzyka MAPY jest eklektyczną fuzją syntetycznej elektroniki rodem z Berlina, naturalnych brzmień sekcji instrumentów dętych oraz wyjątkowego głosu. Magda Pasierska śpiewa, czasami melorecytuje i rapuje osobiste teksty. Na koncercie nie zabraknie też improwizacji. Premierowy album "MAPA EP 1" ukazał się w grudniu 2017.

Przy Sobotniej Kawie Magda opowiadała Annie Fluder jak ważne jest dla niej bycie blisko natury i jak wielkie znaczenie dla jej twórczości ma fakt, że dzieciństwo upłynęło jej boso na Wojnowie:

MAPA - jaka to muzyka? Bliscy i znajomi, którzy jako pierwsi usłyszeli ten materiał, mieli swoje skojarzenia:

Jasna, z różem i kropkami, taki wizerunek jest wygodny:


Tomasz Mreńca jest kompozytorem muzyki i multiinstrumentalistą. Tworzy instalacje artystyczne i muzykę do spektakli teatralnych. Z Tomaszem Bednarczykiem tworzył projekt Venter, bazujący na połączeniu ambientu z muzyką klubową. Z Baaschem nagrał płytę "Grizzly Bear With A Million Eyes". Koncert w Radiu RAM to przedpremierowa prezentacja materiału z nadchodzącej niebawem płyty "Peak".

 

38. RAM Session w Radiu RAM w czwartek 22 lutego od 20:00 na 89,8 FM, a także na www.radioram.pl. Retransmisja w niedzielę 25 lutego w cyfrowej jakości DAB+ Radio Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

Słuchaj Radia RAM i wygraj zaproszenia na RAM Session.

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/595756677429103 

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel. Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka, Ania Kłys, Chillove, KAGYUMA, Anna Rejda & Rejdpohone, Yarosh Organ Trio, Girls On Fire, Sam Alty, VERTIGO JAZZ PROJECT, Sam & Bart i Trelecaster.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować