Mikromusic zachwyciło wrocławską publiczność!

Monika Jaworska | Utworzono: 10.12.2017, 06:38 | Zmodyfikowano: 10.12.2017, 06:38
A|A|A

fot. Radosław Bugajski

Radio RAM zapraszając na scenę zespół Mikromusic i zapowiadając koncert z okazji swoich 17. urodzin nie miało wątpliwości, że materiał z najnowszej płyty wrocławskiej grupy jest świetny. Piosenki w wersjach koncertowych zabrzmiały z pełną mocą, tak też zaśpiewane przez Natalię Grosiak, która tego wieczoru pokazała pełną gamę swoich głosowych możliwości, będąc w świetnej wokalnej formie. Natalia naturalnym urokiem osobistym od razu przełamała dystans między zespołem a publicznością, która reagowała wspaniale, nagradzając muzyków okrzykami zachwytu, brawami lub śpiewając głośno refreny przebojowego "Takiego chłopaka", tytułowego "Tak mi się nie chce", czy koncertowej wersji "Niemiłości", gdzie "w nosie to mam" jest śpiewane w wersji bez cenzury. 
Mikromusic to kolektyw bardzo zgrany, pewny swoich warsztatowych umiejętności, nie mający słabego punktu na scenie, w którym każdy z muzyków jest mistrzem w swojej klasie. A "królowa matka", jak o sobie mówi Natalia, sprawiedliwie rozdaje zachwyty nad popisami  swoich kolegów. Widać, że się lubią i ufają sobie, czerpiąc radość ze wspólnego grania makro muzyki! Tego wieczoru zaserwowali nam prawdziwą muzyczną ucztę w radiowej sali koncertowej, dziękujemy!

Retransmisja tego koncertu w Radiu RAM w drugi dzień Świąt, 26 grudnia 2017 r. o godz. 20.00.
Przeżyjmy to jeszcze raz!


Kolejna szansa na wrocławskie spotkanie z Mikromusic 14 lutego 2018 r. w Walentynki - koncert w Starym Klasztorze.Natalia Grosiak – śpiew
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Adam Lepka – trąbka
Robert Jarmużek – instrumenty klawiszowe
Łukasz Sobolak – perkusja
Piotr Pluta – realizacja dźwięku

REKLAMA

To może Cię zainteresować