Tribute to Leonard Cohen - koncert w Starym Klasztorze

Radio RAM na podst. mat. prasowych | Utworzono: 02.11.2017, 14:46 | Zmodyfikowano: 02.11.2017, 14:46
A|A|A

fot. Rama/Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 France

W listopadzie minie rok od śmierci kanadyjskiego barda, poety i pisarza, Leonarda Cohena.
6 listopada, w wigilię pierwszej rocznicy odejścia Mistrza, Ethno Jazz Festival zaprasza do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert "Tribute to Leonard Cohen".

Nieśmiertelne przeboje, jak „In My Secret Life”, „Dance Me to the End of Love”, "Suzanne", "Sisters of Mercy" oraz mniej znane ballady Leonarda Cohena usłyszymy w aranżacjach znakomitej wokalistki Pauliny Lendy i zespołu w składzie: Robert Jarmużek – piano, Marek Popów – gitara, Andrzej Stagraczyński – bas, Łukasz Kowalczyk – perkusja.

Paulina Lenda - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki. W 2014r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty „Wolf Girl”. A w 2016r. odbyła się premiera płyty „Intro”, niedziałającego już zespołu Paulina Lenda & Kruki, którego brudne rock-grunge'owe brzmienia odbiegały od solowych poczynań Pauliny. Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym, który planuje wydać pod pseudonimem artystycznym oraz nad zespołem Our House By The Lake, który współtworzy ze swoim partnerem Piotrem Kozubem.

fot. D. Jeziorska/FB Paulina Lenda


6.11.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Ethno Jazz Festival
TRIBUTE TO LEONARD COHEN

REKLAMA

To może Cię zainteresować