Kamp! na pożegnanie lata we Wrocławiu

materiały prasowe | Utworzono: 11.09.2017, 15:25 | Zmodyfikowano: 11.09.2017, 15:25
A|A|A

Pomimo nieco niższych już temperatur, w najbliższy weekend warto ubrać się trochę cieplej i wybrać na plażę przy moście Milenijnym. HotSpot Beach Bar postanowił bowiem zafundować wrocławianom ostatni już tego lata koncert. Największy beach bar w Polsce sezon wakacyjny żegna z popularnym z zespołem Kamp! 

Kamp! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych zespołów, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet. Początkowo grupa wydawała swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu "KAMP!". Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem. Równocześnie z działalnością na polskim rynku, przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase'owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.  

Obecnie muzycy pracują nad trzecią płytą. Poznaliśmy już dwa single zapowiadające album: ''Deny'' i ''Turn my back on you''. Producentem materiału został Bartosz Dziedzic, współautor sukcesów Brodki ("Granda") i Artura Rojka ("Składam się z ciągłych powtórzeń"). Premiera płyty planowana jest na jesień.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

REKLAMA

To może Cię zainteresować