Zagraj w Fantasy Premier League z Radiem RAM!

Bartek Synowiec | Utworzono: 08.08.2017, 10:13 | Zmodyfikowano: 08.08.2017, 10:13
A|A|A

Czy Chelsea obroni tytuł? Czy transfery Manchesteru United i Manchesteru City przełożą się na znakomitą grę? A może Liverpool, Arsenal lub Tottenham zdobędą mistrzostwo, na które czekają od wielu lat? Jedno jest pewne: będzie się działo! Już w piątek zaczyna się kolejny sezon jednej z najbardziej emocjonujących lig świata. Z tej okazji po raz pierwszy w historii uruchamiamy fantasy ligę Radia RAM!

Do zabawy zapraszają Was Jan Pelczar, Bartek Synowiec i Bartek Tomczak - od lat zapaleni kibice angielskiej piłki. Zmierzcie się z nimi i włączcie się do gry!

KOD DO LIGI: 275535-570766

JAK ZAGRAĆ Z NAMI?

Gra jest bardzo intuicyjna i rozpoczęcie zabawy nie sprawi Ci większych problemów. Zacznij od założenia konta na ofcjalnej stronie Fantasy Premier League.

Po przejściu kolejnych kroków rejestracji, dochodzisz do momentu kiedy należy wybrać skład, który będzie dla Ciebie zdobywał punkty w realnych meczach. Z listy po prawej stronie wybierz dwóch bramkarzy, pięciu obrońców, pięciu pomocników i trzech napastników. Obok każdego z graczy widnieje cena włączenia go do swojego składu. Na zbudowanie całości swojej reprezentacji masz 100 milionów funtów, a z jednego klubu możesz wziąć maksymalnie trzech zawodników.

Po zbudowaniu składu nie zapomnij dołączyć do ligi Radia RAM! Z menu powyżej składu wybierz LEAGUES, a potem CREATE AND JOIN NEW LEAGUES -> JOIN AN EXISTING LEAGUE -> JOIN PRIVATE LEAGUE i w polu, które wyskoczy na końcu wpisz kod dołączenia do naszej ligi: 275535-570766

Na koniec wybierz formację, którą chcesz grać oraz zawodników podstawowego składu i rezerwowych. W każdej chwili możesz zmienić swój skład, kupując i sprzedając piłkarzy. Przed startem sezonu (do piątku do 19.45) możesz robić to dowolną ilość razy. Zasady zmieniają się już po starcie rozgrywki.

Kiedy liga gra, zmian możesz dokonywać co kolejkę (najpóźniej na godzinę przed pierwszym meczem kolejki). Jedna roszada jest darmowa. Jeśli jednak chcesz po kolejce sprzedać więcej niż jednego piłkarza, dostajesz ujemne punkty (-4 na jednego zawodnika powyżej darmowego limitu). Jeśli natomiast nie zrobisz żadnych zmian, w kolejnej kolejce możesz przeprowadzić dwa darmowe transfery. Nie sumują się one jednak powyżej tej liczby, to znaczy, że nie można przez trzy kolejki nic nie zmieniać, a potem mieć opcję trzech darmowych transferów.

ZA CO DOSTAJESZ PUNKTY?

Punkty w lidze fantasy przyznawane są za realne osiągnięcia graczy, np. za strzeloną bramkę lub zaliczenie asysty. Można dostać też punkty ujemne. Pełny wykaz znajdziesz tutaj:

Gra kończy się wraz z ostatnią kolejką Premier League. Jeśli któraś z zasad jest dla Ciebie niejasna lub napotykasz problemy w zarządzaniu swoim składem, zachęcamy do kontatu z nami! Nasi czołowi gracze - Jan Pelczar, Bartek Synowiec i Bartek Tomczak z przyjemnością pomogą!

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować