KoktajLOVE piątki z Radiem RAM - czas na relaks!

Radio RAM | Utworzono: 10.08.2017, 11:31 | Zmodyfikowano: 10.08.2017, 11:31
A|A|A

Pierwszym gościem wakacyjnego studia Radia RAM był dr Aleksander Binsztok z Uniwersytetu Ekonomicznego. Często okazuje się, że na urlopie nie potrafimy wyluzować i skupić się na tym, żeby odciąć się od spraw życia codziennego. Specjalista ds. zarządzania podpowiadał nam jak zaplanować swój urlop, aby spędzić go bezstresowo i co na nim robić, żeby naprawdę wypocząć. 

POSŁUCHAJ: 

Dobrym sposobem na relaks może też być joga. To nie tylko zestaw ćwiczeń ruchowych, ale też styl życia. Jak wpływa ona na nasze ciało i czy rzeczywiście powoduje, że się relaksujemy? Jak zacząć ćwiczyć i dla kogo to właściwie jest przeznaczone? O tym opowiadała Aleksandra Dul - instruktorka jogi, którą można spotkać w wakacje w każdą środę o godzinie 18:00 na Placu Społecznym.  Tam zupełnie bezpłatnie można zacząć swoją przygodę z jogą i sprawdzić jak to jest wyluzować się w samym centrum miasta wśród szumu samochodów i zgrzytu tramwajów.

POSŁUCHAJ: 

Podczas dobrego relaksu warto zadbać o swój żołądek. Szczególnie w trakcie panujących w Polsce upałów. O tym jak jeść dobrze, zdrowo i się przy tym nie męczyć oraz co warto zapakować do swojego koszyka piknikowego, rozmawialiśmy z Justyną Matyją - menagerką restauracji Korba Kuchnia.

Fani piłki nożnej także z niecierpliwością wyczekiwali długiego weekendu. To właśnie w ten piątek swoje rozgrywki wznowiła jedna z najbogatyszch i najbardziej emocjonujących lig świata - angielska Premier League. Czy tytuł mistrzowski w tym sezonie zostanie w Londynie? A może powędruje do Manchesteru, Liverpoolu lub innego angielskiego miasta? Swoje typy i analizy na ten sezon przedstawiali Damian Filipowski z portalu tuwroclaw.com oraz Gregor Niegowski - nasz dziennikarz sportowy. Wspólnie zachęcaliśmy także do dołączenia do stworzonej po raz pierwszy w historii Radia RAM ligi fantasy.

Na koniec też było na sportowo. O prawdziwym wycisku jaki można dostać podzas biegów OCR z przeszkodami mówili Michał Jurkowski i Rafał Lasota ze stowarzyszenia Anngells Run. W jednym z takich biegów można wziąć udział już w najbliższą sobotę w samym centrum Wrocławia. Specjalny tor zawierający wiele ciężkich przeszkód zostanie ustawiony na Placu Wolności. Panowie obiecywali, że uczestnicy dostaną nieziemski wycisk. Zapisy cały czas trwają! Kto się odważy? :) Więcej na stronie wydarzenia OCR Sprint: Plac Wolności.

POSŁUCHAJ: 

REKLAMA

To może Cię zainteresować