Ulewy we Wrocławiu [ZOBACZ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 10.07.2017, 19:19 | Zmodyfikowano: 10.07.2017, 19:19
A|A|A

Po intensywnych opadach deszczu we Wrocławiu ulice zamieniły się w rwące potoki. Zalana jest m.in. Osobowicka pod wiaduktem, podobna sytuacja na ul. Reymonta. Bardzo utrudnionia jazda na ul. Kamiennej między Hubską a Borowską.

- Świata nie było widać, ja w samochodzie siedziałem pod domem, bo jak się jechało, to rzeka płynęła po ulicach, a przy krawężnikach to nie daj Panie Boże - mówi nam jeden z kierowców mieszkających przy Kamiennej.

Ulica Traugutta:

Ulica Osobowicka:

Prognoza pogody:

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu, w pierwszej połowie nocy burze, możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura minimalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni, w czasie burz w porywach do 100 km/h.

Jutro w dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu i burze, możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz - do 25 mm. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni, w czasie burz w porywach do 65 km/h.

REKLAMA

To może Cię zainteresować