Rejs z Radiem RAM! Dziękujemy! [FILM i ZDJĘCIA]

Radio RAM | Utworzono: 17.06.2017, 08:45 | Zmodyfikowano: 17.06.2017, 08:45
A|A|A

Fot: Anna Mikołajczyk

Na pokładzie słuchacze bawili się z prezenterami naszej stacji. Przepustką na Rusałkę był bilet, dostępny jedynie w konkursach na antenie RAM-u. W piątkowy wieczór 9 czerwca 2017 roku pogoda sprzyjała relaksowi nad wodą: Wrocław opanowały tropikalne upały.

- Przepraszam, przepraszam, przepraszam... Służbowo.
- Jak to służbowo?
- Na statek.

Zobaczcie filmową wersję Rejsu:Za nami najlepsza impreza sezonu! A przed nami kolejne. Następne wspólne zabawy dla słuchaczy to pikniki rowerowe RAM - pierwszy z nich już 25 czerwca w Parku Południowym. - SZCZEGÓŁY TUTAJRejs z Radiem RAM. A konkretnie statkiem w piękny rejs. Para była w Pasażerach.

A rejs? Jak powszechnie wiadomo w polskiej historii ma piękną tradycję, do której zamierzaliśmy nawiązać. Powstały zatem sekcje muzyczna, gimnastyczna, filozoficzna, foto i kalamburów.

Hulankom, swawolom i morskim opowieściom nie było końca. Tańce do muzyki Druha Sławka, Marty Malinowskiej i Maćka Przestalskiego porwały także spacerowiczów na brzegach Odry.A zachwycił nas już na samym początku naszej wodnej przygody Dixie Tiger's Band, który z radością i energią przywitał wszystkich wchodzących na pokład statku o godz. 18.00. Skocznie i stylowo zagrali dla nas zdobywcy „Złotej Tarki” na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego "Old Jazz Meeting”. Zespół niezwykły pod względem repertuaru jak i wyglądu, o wyjątkowym instrumentarium i wspaniałym akustycznym brzmieniu.Rejs, o którym wnukom opowiadać będziemy, trwał 6 godzin - od 18.00 do 24.00. Sekcja foto i video obserwowała nas z lądu, wody i powietrza. Efekty filmowe poznamy wkrótce.BILETY NA STATEK -  nie do kupienia w żadnym sklepie ani innym oficjalnym bądź nieoficjalnym punkcie sprzedaży. Były wyłącznie do wygrania w konkursach Radia RAM. Gratulujemy Zwycięzcom! Żałujemy, że po Odrze nie pływają statki mogące zabrać jednorazowo tysiące osób - okazało się, że zapotrzebowanie na wspólną zabawę Słuchaczy z załogą RAMu przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Wspólnie z zaokrętowanymi na rejs płynęliśmy po Odrze z załogą Statku Wrocław Rusałką. Do naszej dyspozycji były m.in. dwa pokłady: górny, półotwarty, słoneczny, z którego można podziwiać widoki oraz zadaszony, który da schronienie przed ewentualnym wiatrem. Cała załoga Radia RAM czekała w gotowości, aż zawołaliśmy razem: Ahoj przygodo! 
REKLAMA

To może Cię zainteresować