Capitol dla Pana Szewca. Koncert charytatywny już 2 grudnia

Justyna Kościelna | Utworzono: 26.11.2016, 19:19
A|A|A

fot. Łukasz Gawroński

Od lat działał w swoim zakładzie przy ul. Piłsudskiego - tuż obok wejścia do dawnej małej sceny Teatru Muzycznego Capitol. Znali go wszyscy aktorzy, wszyscy też przychodzili do niego po prośbie, gdy trzeba było na szybko przykleić podeszwę czy zmienić fleka. Nigdy nie wziął nawet złotówki. Teraz przyszedł czas pięknego rewanżu. Pan Zbyszek musiał zamknąć zakład, by zająć się wnukiem. Nie będzie już naprawiał butów i nie będzie mógł zarabiać. Dlatego szef Capitolu Konrad Imiela postanowił zorganizować koncert charytatywny, z którego cały dochód trafi do szewca. 

W piątek, 2 grudnia o godz. 19 na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol usłyszycie największe hity teatru, wylicytujcie najpiękniejsze buty z kultowych spektakli (wraz z podpisami aktorów) i Platynową Płytę Davida Gilmoura "On An Island" z autografem Leszka Możdżera. - Chcemy mu pomóc i wierzymy, że przyłączycie się do nas. Przecież prawie każdy, kto chodzi ulicą Piłsudskiego, zna zakład sąsiadujący z dawną Małą Sceną Capitolu i zna pana Zbyszka choćby z widzenia - mówią artyści, zapraszając na koncert.

Bilety można już kupić online na www.teatr-capitol.pl i w kasie Capitolu, kosztują od 20 zł wzwyż, cena zależy od kupującego.

REKLAMA

To może Cię zainteresować