Pierwszy RAM-owy piknik rowerowy (ZOBACZ)

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 19.06.2016, 08:16 | Zmodyfikowano: 19.06.2016, 08:16
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek i Anna Mikołajczyk

Pierwszy piknik rowerowy Radia RAM za nami. W niedzielę 19 czerwca po godz. 13.00 spod budynku radia przy ul. Karkonoskiej wyruszył wesoły żółty peleton kierując się do Parku Wschodniego przy ul. Krakowskiej. Zabawę rozpoczęliśmy o 14.00, kiedy 30-osobowa grupa rowerzystów dotarła na miejsce. Mimo burzowych prognoz - pogoda dopisała, więc postawiliśmy na rekreację i wypoczynek na zielonej trawce. Dołączyli do nas miłośnicy dwóch kółek, którzy dojechali z różnych stron Wrocławia. Były wspólne gry, zabawy sportowe, kosze piknikowe, rozmowy i relaks w dobrym tonie. Relacje prowadziliśmy na naszym Facebooku:

 UWAGA KONKURS na rowerowe hasło Radia RAM rozwiązany!!!

Dziękujemy za wszystkie świetne pomysły, jakie przysłaliście w tym tygodniu do Radia RAM! Podobały nam się bardzo i sprawiły wiele radości (a dodatkowo niezły kłopot z wyborem miała komisja konkursowa...), ale ponieważ nagroda główna jest tylko jedna... - oto zwycięskie hasło rowerowe:

Rama w ramę z Radiem RAM

Jego autorką jest Joanna Wolnicka z Wrocławia, która zgodnie z zasadami konkursu wybrała już swój wymarzony rower spośród prezentowanej piątki, będziecie ją mogli zobaczyć w mieście na czarno-białym rowerze Circles & Stripes. Gratulujemy zwyciężczyni - jak sama mówi:

- Jestem w szoku, że udało mi się wygrać!

Przekazanie nagrody nastąpiło na niedzielnym pikniku rowerowym w Parku Wschodnim. Konkurs z Radiem RAM nakręciło LOCA BIKES, sponsor nagrody. Na zdjęciu szczęśliwa właścicielka podczas próbnej jazdy na swoim nowym rowerze!Ponadto komisja konkursowa postanowiła przyznać szczególne podziękowania za twórczy udział w zabawie 6 innym osobom, które otrzymały od nas płyty z muzyką w dobrym tonie. Dziękujemy raz jeszcze za Wasze pomysły!

Zasady udziału w konkursie SMS-owym, „Rowerowe hasło” organizowanym na antenie Radia RAM


 zdj. Anna Mikołajczyk

zdj. Loca Bikes

1. rower miejski Tiger

2. rower miejski Pan Wąs

3. rower miejski Circles & Stripes

4. rower miejski Eyes & Bones

5. rower miejski Cosmo

Sponsorem radiowego pikniku rowerowego jest LOCA BIKES


REKLAMA

To może Cię zainteresować