Misja na Marsa wraca w czwartki na 89,8 FM

Radio RAM | Utworzono: 30.09.2016, 09:00 | Zmodyfikowano: 30.09.2016, 09:00
A|A|A

Marcin Furmański i Krzysztof Janoś

Program o mężczyznach, ale nie tylko dla mężczyzn w każdy czwartek po 22 w Radiu RAM. Dwaj kosmiczni podróżnicy: Marcin Furmański i Krzysztof Janoś podejmują się próby opowiedzenia prawdziwej historii o współczesnym mężczyźnie. Bez względu na konsekwencje chcą znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania: jak realizować się w swoich życiowych rolach?

Bez znieczulenia i owijania w bawełnę szukają prawd o związkach i relacjach. Autorzy programu starają się bezpiecznie nawigować w mgławicy myślowych kalk, półprawd i stereotypów, by rozmawiać o pasjach, zadaniach, ale i problemach, z którymi każdy ze współczesnych mężczyzn musi się mierzyć.Przed nimi zadanie niełatwe, ale na szczęście podczas tej trudnej misji nie są sami. Na pokład zapraszają znanych i cenionych ekspertów: psychologów, filozofów, teologów i terapeutów. Z ich fachowym wsparciem poszukiwać będą odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie wszyscy.„Misję na Marsa” prowadzą ciekawi męskiego świata faceci koło 40, którzy nie wiedzą na tyle dużo, by nie zadawać pytań, jednak wystarczająco dużo, by próbować pytać właściwie. Obaj mają nadzieję, że nie tylko panowie będą ciekawi efektów tej gwiezdnej wyprawy.

- Podejrzewam, że  kobiety też będą chciały poznać męski punkt widzenia. Z mojego doświadczenia wynika, że to właśnie one są często bardziej otwarte na takie poszukiwania niż my mężczyźni - mówi Marcin Furmański.

- Dlatego drogie panie, Was także zapraszamy do słuchania. Niech to będzie miejsce, w którym wspólnie przyjrzymy się temu, co nas spotyka. Na co dzień nie zawsze znajdujemy czas i partnera do rozmowy - dodaje Krzysztof Janoś.„Misja na Marsa” bez poradnikowej psychologii i terapeutycznego języka stworzy na 89,8 FM przestrzeń, w której możecie znaleźć dla siebie coś interesującego i inspirującego.Startujemy w czwartki po godz. 22.00 w Radiu RAM.
Kontakt z autorami programu: misja@radioram.pl
Profil na FB - Misja na Marsa

REKLAMA

To może Cię zainteresować