JACK GARRATT "Phase" - płyta tygodnia

Radio RAM w oparciu o materiały wydawcy | Utworzono: 23.02.2016, 07:26
A|A|A

Właśnie pojawił debiutancki album Jacka Garratta "Phase". Lista nagród i wyróżnienień, które artysta ma na swoim koncie może przyprawić o zawrót głowy. BBC Sound of 2016, Brits Critic Choice 2016,

Spotify - Spotlight On 2016, Itunes - New Artist 2016 to tylko niektóre. A przecież to dopiero początek! Prasa na Wyspach jest nim zachwycona.

Przypomnijmy: BBC Sound of ...zdobywali wcześniej Sam Smith, Adele, Ellie Goulding, HAIM, Jessie J czy Years & Years, którzy ostatecznie osiągnęli ogromny sukces. Lista tych artystów pokazuje, że wybory redakcji brytyjskiej rozgłośni radiowej są trafne. Oprócz zwycięstwa w plebiscycie BBC artysta zdobył również prestiżową nagrodę BRITS CRITICS’ CHOICE 2016, która w poprzednich latach została przyznana dla takich gwiazd jak Florence + The Machine, Ellie Goulding czy Sam Smith. Młody brytyjski artysta/producent zdaje się być skazany na sukces.

Każdy koncert Jacka w Wielkiej Brytanii i USA był wyprzedany. Europejska publiczność mogła go usłyszeć na wszystkich znaczących festiwalach muzycznych. Jako multiinstrumentalista (JACK tworzy każdy utwór samodzielnie!) sprawia wrażenie niesamowicie pewnego siebie na scenie, a jego występy zapierają dech w piersiach. Ten utalentowany, młody artysta pokazuje, że nie tylko potrafi tworzyć utwory przenikające gatunkowo, lecz również przedstawić je na żywo w fascynujący sposób.

Na płycie „Phase" znajdą się m.in. ostatni singiel „Weathered" oraz utwory z poprzedniej EP-ki „The Love You're Given" i „Chemical". Album powstał w głównej mierze w Limbo Studios w Londynie, produkcją głównie zajął się sam Jack z pomocą Mike'a Spencera (Weathered/Surprise Yourself) i Bastiana Langebæka (Weathered/Worry).

Album jest dostępny w dwóch wersjach: standardowej z 12 utworami oraz deluxe wzbogaconej o 7 dodatkowych produkcji.

TRAKCLISTA “PHASE”:

1. Coalesce (Synesthesia Pt. II)

2. Breathe Life

3. Far Cry

4. Weathered

5. Worry

6. The Love You're Given

7. I Know All What I Do

8. Surprise Yourself

9. Chemical

10. Fire

11. Synesthesia Pt. III

12. My House Is Your Home.

WERSJA DELUXE Z DODATKOWYMI UTWORAMI:

DISC 1:

* Coalesce (Synesthesia Pt. II)
* Breathe Life
* Far Cry
* Weathered
* Worry
* The Love You're Given
* I Know All What I Do
* Surprise Yourself
* Chemical
* Fire
* Synesthesia Pt. III
* My House Is Your Home.

DISC 2:

* Falling
* Water
* I Couldn't Want You Anyway
* Remnants
* Synesthesia Pt. I
* Lonesome Valley
* Water (Acoustic)

Tagi:
REKLAMA