Turniej kręglowy za nami. Zobaczcie, jak się bawiliśmy [ZDJĘCIA]

Radio RAM | Utworzono: 19.04.2015, 15:45 | Zmodyfikowano: 19.04.2015, 15:45
A|A|A

Zdjęcia: Joanna Mazurek

Rozpoczęliśmy od krótkiej rozgrzewki, aby chwilę później rozpocząć turniej.

Obok drużyny Radia RAM, o której morale dbała nasza kapitan Monika Jaworska, do rywalizacji stanęło jeszcze pięć ekip złożonych ze słuchaczy Radia RAM. Na ich czele funkcje kapitańskie dzielnie pełnili aktorzy z Teatru Muzycznego Capitol.

Po pierwszej rundzie liderem była drużyna dowodzona przez Cezarego Studniaka, ekipa RAM znalazła się na miejscu drugim, a pozycja numer trzy należała do teamu Macieja Maciejewskiego.Finałowa rozgrywka była niezwykle emocjonująca i jak się okazało po podliczeniu punktów przyniosła zmiany na podium. Zwycięzcami turnieju kręglowego została drużyna w składzie Maciej Maciejewski – kapitan, Mikołaj Olenderek, Paula Grabowska, Michał Szymański i Patrycja Brodowska. Ekipa Radia RAM zajęła miejsce drugie, a trzecie przypadło drużynie Cezarego Studniaka.


W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Mikołaj Olenderek, a honoru Radia RAM bronił Janek Pelczar, który zajął miejsce trzecie.Wszystkim, którzy bawili się z nami w niedzielę w klubie Creator bardzo dziękujemy - fajnie było się z Wami spotkać, porozmawiać, pośmiać i oczywiście zagrać w kręgle. Szczególne podziękowania za emocje dla ekipy Capitolu: Justyny Szafran, Ceziego Studniaka, Maćka Maciejewskiego, Tomka Leszczyńskiego, Łukasza Wójcika, Michała Szymańskiego i Adriana Kący!

W przyszłym roku kolejny kręglowy turniej!

REKLAMA

To może Cię zainteresować