Nagroda dla SAMa

Radio RAM | Utworzono: 02.07.2014, 22:21 | Zmodyfikowano: 02.07.2014, 20:24
A|A|A

Jury 20. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ, w składzie: Sławomira Łozińska, Maciej Nowak, Tadeusz Nyczek, Bożena Sawicka, Jacek Wakar po obejrzeniu 12 spektakli finałowych, postanowiło przyznać NAGRODĘ ZA NAJLEPSZY SPEKTAKL KONKURSU dla przedstawienia "SAM", czyli przygotowanie do życia w rodzinie" Marii Wojtyszko, w reż. Jakuba Krofty.

SAM, czyli przygotowanie do życia w rodzinie - komedia muzyczna Marii Wojtyszko w reżyserii Jakuba Krofty, to propozycja Wrocławskiego Teatru Lalek, adresowana przede wszystkim do gimnazjalistów.

Tytułowy bohater jest trzynastoletnim pechowcem. nie ma przyjaciół, koledzy w szkole nękają go, a dziewczyna, w której jest zakochany nie zwraca na niego uwagi. Nawet chomik, z którym Sam rozmawia, żeby nie czuć się samotny ma rozdwojenie jaźni. Na dodatek rodzice chłopca postanawiają się rozwieść.

Spektakl z humorem opowiada o tym, że nawet największy kryzys może skończyć się dobrze, choć niekoniecznie tak, jakby życzył sobie tego bohater.

Trailer:

REKLAMA

To może Cię zainteresować