Ponad 600 filmów i gier do ściągnięcia!

Przemek Gałecki | Utworzono: 11.06.2014, 08:35
A|A|A

legalnakultura.pl

Kultura na widoku w centrum Wrocławia. Na specjalnych regałach przed budynkiem Sceny Kameralnej Teatru Polskiego można bezpłatnie albo za symboliczną złotówkę ściągnąć ponad 600 zdigitalizowanych książek, filmów, gier czy utworów muzycznych.

- Istnieje taki mit, że tych legalnych źródeł nie ma i że tam są nudne rzeczy. A to jest absolutnie nieprawda. Warto do nas zajrzeć - zaprasza organizatorka akcji, Kinga Jakubowska.

Celem kampanii jest także uczczenie 25 lat wolnej Polski. Na miłośników historii czekają dokumenty i książki z czasów obrad Okrągłego Stołu. Specjalne regały przygotowane przez Fundację Legalna Kultura stanęły przy ul. Świdnickiej 28. Kulturę Na Widoku zainaugurowali aktor Bartosz Porczyk oraz raper i performer L.U.C.

JAK TO DZIAŁA?

Kody QR, Linki
Treści i utwory na regałach są płatne i bezpłatne. Można to rozpoznać po kolorze kodu QR i na podstawie informacji w aplikacji, do której przechodzi się przez kod QR. By odczytać kod QR smartfon/tablet/urządzenie mobilne musi mieć możliwość połączenia się z siecią wi-fi i posiadać kamerę. WAŻNE: Jeżeli twój smartfon lub inne urządzenie mobilne nie posiada kamery wpisz w przeglądarce internetowej adres strony znajdujący się obok kodu QR.

Jak korzystać? By móc pobrać kod QR połącz się z siecią wi-fi i pobierz aplikację skanującą kody QR z App Store (np. QR Reader), Google Play (np. QR Droid) lub Windows Phone (np. QR Code Offline). Są to przykładowe aplikacje z bardzo wielu dostępnych. Uruchom aplikację, skieruj kamerę na kod QR i poczekaj aż obraz się wyostrzy. Aplikacja odczyta kod i wyświetli adres strony Kultury Na Widoku. Kliknij adres strony. S

Szukaj w sieci

Po przejściu na stronę Kultury Na Widoku wpisz adres e-mail, zatwierdź regulamin i kliknij „OK”. Pojawi się przycisk „Pobieram”. Po jego kliknięciu przejdziesz do strony legalnego źródła, na której znajdują się wybrane treści lub utwory. Po kliknięciu „Pobieram” przejdziesz do strony legalnego źródła, na której znajdują się wybrane przez Ciebie treści lub utwory.
 
REKLAMA