Strefa Stylu Radia RAM

Radio RAM | Utworzono: 13.04.2012, 14:56 | Zmodyfikowano: 24.04.2012, 14:36
A|A|A

fot. Anna Mikołaczyk

Przygotowania do ślubu i wesela mogą spędzać sen z powiek, ale mogą też być okazją do wykreowania własnego, niepowtarzalnego pomysłu na ten wyjątkowy dzień. Kiedy korzystać z  doświadczenia specjalistów, jak zaplanować uroczystość i nie popełniać błędów?

Jak w wirze obowiązków nie zapomnieć o sobie i jak powinny wyglądać przygotowania przyszłej Panny Młodej,  która w tym dniu powinna zachwycać świeżością i naturalnym wdziękiem?

O tym wszystkim co w planowaniu ślubu ważne, ważniejsze i najważniejsze rozmawialiśmy w Strefie Stylu Radia RAMStrefie Stylu Radia RAM, zagraną z Hotelu Radisson Blu we Wrocławiu www.radissonblu.pl/hotel-wroclaw

Agnieszka Dyk, Kierownik Restauracji Aquarelle i Piotr Lisiewski, Szef Kuchni Hotelu Radisson Blu opowiadali o przygotowaniu weselnego menu, wystroju restauracji oraz dekoracji stołu.

Romantyczna i delikatna, czy z odrobiną ekstrawagancji? Beata Berendowicz - założycielka Akademii Fryzjerskiej Berendowicz & Kublin, zdradzała nam co zrobić, aby włosy i fryzura ślubna wyglądały spektakularnie.
Akademia Fryzjerska Berendowicz & Kublin w Galerii Dominikańskiej www.dominikanska.berendowicz-kublin.pl

O tajemnicy pięknego i trwałego makijażu, z którym Panna Młoda przetańczy całą noc - rozmawialiśmy z Lidią Woźnicą - Sokołowska - stylistka, kreatorka wizerunku z Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda" i Akademia Wizerunku, Wrocław ulica Szybka 7a www.uroda.in

Jak w dniu ślubu wyglądać olśniewająco i jakie zabiegi warto wcześniej zaplanować radziła nam Katarzyna Oleśkiewicz - kosmetolog z Instytutu Kosmetycznego Dr Irena Eris opowie nam, kiedy i jakim zabiegom warto się poddać.
Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, Wrocław ul. Krawiecka 3 www.drirenaeris.pl/instytut/wroclaw

Pani Marta Domalaczna z Kliniki Pięknych Dłoni w Domu Handlowym Renoma podpowiadała, jak zadbać o dłonie i paznokcie, aby wyglądały olśniewająco w tym ważnym dniu.
Klinika Pięknych Dłoni w Domu Handlowym Renoma www.pieknedlonie.pl 

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia ślubu, typowanie lokalizacji, ślubne SOS, zaręczyny, podróż poślubna… o tym porozmawiamy z Małgorzatą Czajką-Hernik z firmy 3 Życzenia www.3zyczenia.com.pl

 

REKLAMA