Wybierz się na MADE IN POLAND z programem RAMbeat

Maciej Szabatowski | Utworzono: 17.02.2011, 11:31 | Zmodyfikowano: 19.02.2011, 11:33
A|A|A

MADE IN POLAND powstaje przy współpracy środowisk artystycznych, designerskich oraz muzycznych, które za cel postawiły sobie prezentację tego, co w polskiej sztuce najlepsze. W sobotę w surowych wnętrzach KRAKOWSKIEJ 180 zobaczymy szczeciński projekt Catz n'Dogz.

Catz 'n Dogz - One More by catz n dogz aka 3channels


By wziąć w losowaniu wejściówek, wyślij swoje imię i nazwisko na adres: rambeat@prw.pl
Na Krakowską 180 wybiorą się w sobotę Anna P. oraz Marcin M. O sposobie odbioru wejściówek poinformujemy Was mailowo.Do usłyszenia jutro w RAMbeat'cie!

MSCatz n’Dogz - Grzegorz Demiańczuk oraz Wojtek Tarańczuk powrócili ze swoim drugim długogrającym albumem wydanym na wytwórni Mothership. W odniesieniu do albumu „Stars of Zoo” z 2008 roku, Catz n’Dogz zerwali z dotychczasową konwencją i poczęli eksplorację nowych gatunków muzycznych. Stąd wziął się tytuł ich najnowszego wydawnictwa „Escape from Zoo”. Uciekając z klatki w dzikość, zasmakowali street bass, disco, R&B, deep house, hip-hop oraz wielu innych stylistyk. Współpracowali z renomowanymi wytwórniami wydającymi innowacyjną muzykę elektroniczną, jak Trapez, Crosstown Rebels, Pokerflat, Boxer, Dirtybird. Ich twórczością zainteresowali się również włodarze potężnej wytwórni Get Physical. Zgromadzone doświadczenie w tej dziedzinie zaowocowało założeniem własnej wytwórni – PETS, której celem jest promocja polskich artystów.


Muzykę szczecińskiego duetu zaprezentujemy Wam już w tą sobotę w naszym programie.
Zapraszam!

Maciek Szabatowski

 

REKLAMA