A | A | A

Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM

Utworzono: 2017-02-15 13:05 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM - magazyn, który wszystko poukłada. Zapraszamy w każdą środę po 9.00 i po 17.00.
Fot. ITALMEBLE

Przed nami cykl inspirujących spotkań z pasjonatami urządzania wnętrz, którzy pomogą wybrać nam spośród najnowszych trendów, to co dla nas najlepsze. Poznamy specjalistów od designu, odkryjemy najciekawiej urządzone wnętrza we Wrocławiu. Podpowiemy pomysły na stworzenie domowego klimatu, który będzie idealnie pasował do naszych potrzeb, naszego charakteru i stylu, porozmawiamy o tradycji i nowoczesności. Domowa Galeria Stylu w Radiu RAM!

 

 

LUTY:

ODCINEK #1:

Gościem pierwszego premierowego odcinka Domowej Galerii Stylu Radia RAM była Magdalena Kasprzyca z Hanczar Studio. Opowiedziała, jak świecić, gdzie i czym? Zastanawialiśmy się, czy światło nam służy i jak zrobić żeby nie szkodziło. A także staraliśmy się znaleźć złoty środek pomiędzy tradycją a nowoczesnością.

ODCINEK #2:

Kontynuujemy temat światła. Tym razem naszym gościem była Ewa Romanow - Głowacka z wrocławskiej Akademii Wnętrz. Rozmawialiśmy o tworzeniu nastroju, magicznego klimatu światłem. Czy to możliwe czy nie? I czym jest teatr cieni?

ODCINEK #3:

Ostatni odcinek w lutym to podsumowanie światła i odpowiedź na pytanie czym właściwie świecić. Jakie są trendy mody, co wypada, a co nie. Lampy i światła, która trzeba mieć w domu. Opowiada Małgorzata Worobiec, specjalistka od oświetlenia z Max-Fliz.

Fot.  ITALMEBLE

Fot. Ludwik Styl

W lutym, miesiącu wyjątkowo ciemnym, skupimy się na świetle. Jak świecić, czym, gdzie i czy w ogóle? Na te pytania odpowiemy przy pomocy specjalistów. Będą porady ogólne i konkretne przykłady. To wszytko w Domowej Galerii Stylu w każdą środę. Na program zaprasza Galeria Wnętrz Domar. Mój dom to ja. 

Fot. Sharda HomeZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter