Shandy & Eva z premierą singla w Więcej Muzyki

Łukasz Lorenc | Utworzono: 18.07.2022, 18:34 | Zmodyfikowano: 18.07.2022, 18:34
A|A|A

Shendrelica Casper, Ewa Żmijewska

Shandy & Eva to projekt, który tworzą Shandrelica Casper, perkusistka i wokalistka pochodząca z Curaçao oraz Ewa Żmijewska, wokalistka i gitarzystka z Warszawy. Shandy & Eva poznały się na studiach muzycznych w Los Angeles i tam rozpoczęły swoją karierę muzyczną i założyły duet w 2015 roku. Obecnie stacjonują w Warszawie. Shandy & Eva wspólnie komponują oraz piszą teksty i aranżacje swoich utworów, łączą różne style muzyczne w tym pop, country, singer-songwriter i jazz.

Window of Hope to refleksja na temat życia, miłości, relacji z drugą osobą. Mimo przeciwności losu pozostajemy razem i liczymy na to, że świat będzie dla nas łaskawszy. Doceniamy zarówno swoje zalety jak i wady oraz dążymy do wspólnych celów. Staramy się odpowiedzieć na pytania o przyszłość, czy to możliwe, aby wiedzieć na pewno, że jesteś z właściwą osobą, z tą jedyną. Patrzymy na przyszłość pozytywnie, przez okno nadziei.

Za produkcją singla stoi duet Aga Burcan i Pawel Radziszewski, czyli zespól Plastic istniejący od 2003 roku. Jest to zespół tworzący muzykę eklektyczną, odmianę alternatywnego popu. Duet oprócz własnych kompozycji produkuje również muzykę dla wielu artystów oraz zajmuje się kompozycją do filmów.

Nowy album już w drodze! 

REKLAMA

To może Cię zainteresować