Wspominamy Monikę Jaworską [POSŁUCHAJ]

Radio RAM | Utworzono: 04.01.2022, 13:39 | Zmodyfikowano: 04.01.2022, 13:39
A|A|A

zdj. Maciej Kulczyński

Najsmutniejszą informację z możliwych podał na antenie Radia RAM Paweł Gołębski:

Dla Moniki najważniejsi byli ludzie po drugiej stronie. Oto wybrane komentarze słuchaczek i słuchaczy z FB Radia RAM. 

Daniel Grodziński
Radio jest najbardziej intymnym medium, jest z Tobą w samochodzie, kuchni, łazience czy łóżku, więc przywiązujesz się do prezenterów jak do członków rodziny. Takie odejście jest dla mnie boleśniejsze niż aktora czy pisarza, bo Monika była po prostu moim domownikiem.

Magdalena Majcher
Moniko będzie mi Cię bardzo brakowało ???? Zawsze wydawało mi się, że łączy mas niewidzialna nić. Uwielbiałam Twoje poczucie humoru i Twój ciepły głos. Gdy Cię słyszałam czułam się wszędzie jak w domu. Jestem pewna, że Ty też teraz jesteś w Domu ❤️ i że spotkałaś tam również swojego Elvisa ????

Krzysztof Kwiatkowski
Ten ciepły głos, pozostanie na długo.. Ale też dużo pozytywnych emocji przekazywała na antenie. Bardzo wielka strata dla Wrocławskiego radia RAM... Niech jej głos ciepły głos ???? brzmi w innym wymiarze.

Alca Pone
To energetyczny, pozytywny głos Moniki sprawiał, że o poranku się chciało! Naprawdę istniała w życiach i sercach wielu Wrocławian przez te wszystkie lata. Mimo, że nigdy Jej osobiście nie poznałam, teraz siedzę i płaczę jak bóbr... mi też serce pękło ???? Życzę szalonego spotkania z Elvisem!

Nikola Redelbach
Wielka strata wielki zal. Serce pęka. Monika to byl naprawdę symbol Wrocławia. Budzila nas i budzila usmiech na naszych twarzach od lat. Jej glos byl dla mnie najwspanialszym glosem radiowca. Cieply dobry i zabawny....bardzo smutny to dzien....

Daniel Szolc
Tak bardzo czekałem, aż Monika wróci na antenę.. niesamowicie przykra wiadomość i ogromna strata. Monika jest niepowtarzalna.. jej głos, energia, poczucie humoru i miłość dają nadzieję nawet w najbardziej pochmurny i smutny dzień. Zaraża optymizmem. Życzyłbym sobie, abyśmy się wszyscy zarażali tymi ciepłymi uczuciami, tą miłością, tym optymizmem i byli jak Monika.. Dopóty będziemy pokonywać codzienne trudności, dopóki Monika będzie w naszych sercach❤ Wysyłam ogrom miłości rodzinie i całej redakcji❤

Wspomnienia znajdziecie też na radioram.pl pod artykułami poświęconymi Monice. 

Na 89.8 FM swoją Przyjaciólkę, Koleżankę, Szefową, Monikę, Monę, wspomina
Jej Radio RAM
:

Anna Fluder o Monice Jaworskiej:

i o RAM-ie Mony:

Dagmara Chojnacka o Monice Jaworskiej:

i w anegdocie o pantofelku:

Piotr Bartyś o Monice Jaworskiej:

i o życiu w mediach:

Maciej Szabatowski o Monice Jaworskiej:
 

Bartek Synowiec o Monice Jaworskiej:

Łukasz Lorenc o Monice Jaworskiej:

Jan Pelczar o Monice Jaworskiej:

i o Jej RAM-ie:

 

 

Uroczystości pogrzebowe Moniki Jaworskiej zaplanowano w sobotę 8.01, od godziny 15:00, na Cmentarzu Komunalnym w Krośnie Odrzańskim, przy ulicy Kościuszki 47.


We Wrocławiu, w hallu Radia RAM przy Alei Karkonoskiej 10 pozostaje wystawiona Księga Kondolencyjna.
W sobotę od 14:00 do 16:00 będzie tam także czekała nasza reporterka, dla chętnych, którzy zechcą nagrać swoje wspomnienia.


W pozostałe dni wpisy w Księdze Kondolencyjnej będą możliwe:


6.01 do północy
7.01 do 16:00
8.01 do północy
9.01 do 16:00
od 10 do 16.01 codziennie do północy.

REKLAMA

To może Cię zainteresować