Mikromusic  na 17. urodziny Radia RAM

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 06.09.2017, 19:55 | Zmodyfikowano: 05.12.2017, 16:55
A|A|A

Dokładnie 6 grudnia 2000 roku o godz. 6 rano  Program Miejski Radia Wrocław na 89,8 FM przekształcił się w Radio Aktywne Miasto, w skrócie RAM. Miejski był pierwszą stacją stworzoną w 1992 roku tylko dla Wrocławia, Radio RAM kultywowało założenia programowe, stawiając przede wszystkim na lokalność tematów. W 2005 roku radio postawiło na dźwięki spod znaku smooth jazzu, soulu, funk, latino, lounge, world music, czy indie pop. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych stacji radiowych we Wrocławiu i właśnie obchodzi swoje 17. urodziny.

Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe koncertowe spotkanie ze znakomitym wrocławskim zespołem Mikromusic i utworami z ich najnowszej płyty pt. „Tak mi się nie chce".

„Tak mi się nie chce" to szósty album studyjny zespołu Mikromusic, ale pierwszy wydany samodzielnie poprzez crowdfunding. „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań, nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia". Do kompozycji i brzmienia przyczynili się wszyscy członkowie zespołu: Natalia Grosiak, Piotr Pluta, Dawid Korbaczyński, Robert Szydło, Robert Jarmużek, Adam Lepka, Łukasz Sobolak. Zapowiada się najbardziej „piosenkowa" płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką z lat 60-tych i 80-tych.

Przed nami niezapomniana urodzinowa muzyczna uczta.

MIKROMUSIC „Tak mi się nie chce"
9 grudnia 2017, godz. 18.00
Sala Koncertowa im. Jana Kaczmarka, al. Karkonoska 10, Wrocław

Koncert wyprzedany, polecamy więc TRANSMISJĘ RADIOWĄ wydarzenia na naszej antenie.
Bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godz. 18.00! Zapraszamy!

REKLAMA

To może Cię zainteresować