Dzień Dziecka, czyli to się w RAMie (nie) mieści

Radio RAM | Utworzono: 23.05.2014, 11:50 | Zmodyfikowano: 02.06.2014, 11:52
A|A|A

1 czerwca Radio RAM i Dom Handlowy Renoma zapraszają na wyjątkowy Dzień Dziecka. Mamy też dla was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Spotykamy się w Renomie o godz. 14. Specjalnie dla naszych gości szykujemy leżaki, wygodne poduszki i oczywiście dobrą muzykę. W niedzielne popołudnie będzie można się u nas po prostu zrelaksować, ale to oczywiście nie wszystko. W Dzień Dziecka proponujemy wspólnie spędzić czas w sposób niebanalny.

Dla starszych i młodszych przygotujemy warsztaty muzyczno-plastyczne „Inspiracje Radia RAM”. Chcemy tego dnia pobudzić nasze umysły do kreatywnego myślenia. Sprawdzić, co można wyczarować z przedmiotów codziennego użytku, jakie nowe znaczenia i funkcje można im nadać. W tej zabawie towarzyszyć nam będą plastyk i florysta. Do wybory będzie kilka technik plastycznych, a zajmiemy się np. ozdabianiem słomkowych kapeluszy, wyplataniem plastykowej biżuterii, tworzeniem dekoracji z drutu i kwiatów.

Przy tej pracy towarzyszyć nam będzie dobra RAMowa muzyka, której będzie można posłuchać z kilku przygotowanych zestawów słuchawek. W Domu Handlowym Renoma będziemy oczywiście z naszym wyjazdowym studiem Radia RAM, od godz. 14 do 17 na 89,8 specjalny program z okazji Dnia Dziecka.

A już od niedzieli 24 maja soboty 31 maja dla słuchaczy Radia RAM będziemy prowadzać konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie wyróżnimy jedną osobę, która opowie najciekawszą, najzabawniejszą, najbardziej oryginalną historię na temat "Co się dzieciom w głowie nie mieści".

Po odbiór nagród zapraszamy 1 czerwca do Domy Handlowego Renoma.

Na program i konkurs zaprasza Radio RAM i Dom Handlowy RENOMA.

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować