L.U.C "przekrojony" (Zobacz)

Wojciech Jakubowski | Utworzono: 05.03.2014, 01:50 | Zmodyfikowano: 07.03.2014, 06:55
A|A|A

fot. Łukasz Gawroński

Ponad 10 lat obecności na muzycznej scenie i 10 wydanych albumów. To skłoniło L.U.C-a do podsumowania tego etapu działalności.

- Po nagraniu 10 albumów studyjnych na rynku pojawi się specjalne, przekrojowe wydawnictwo ukazujące cztery twarze liryczne wrocławskiego tekściarza i producenta - rekomenduje wydawca.

- Zgodnie z tytułem jednej z moich ostatnich płyt – „Nic się na stało”. Osobiście wolę cyfrę 11, więc fajniej będzie ją świętować, jak okrągłą rocznicę. W końcu znalazłem chwilę na to, by się zatrzymać. Ten album zapowiada pewną zmianę - nowy etap w mojej twórczości, którego efekty będą pewnie widoczne w przyszłym roku. To także forma podziękowania tym wszystkim, którzy pracowali ze mną i pomagali mi w tej drodze - mówi L.U.C.

„PRZEKRÓJ” będzie wydawnictwem dwupłytowym. Obok nagrań z albumów, które są już często niedostępne, a na aukcjach internetowych osiągają kilkusetzłotowe wyceny, znajdzie się komplet teledysków, za które niejednokrotnie L.U.C był nominowany do Yachów.

- Album promować będzie nowy singiel, przygotowany we współpracy z gronem zacnych twórców - enigmatycznie informuje wydawca.

Sam L.U.C na swoim Facebooku informuje: Szykuję dla Was BOMBĘ! W nowym singlu, który wyjdzie wraz z Antologią 20 marca, refreny wykonuję wspólnie z Buką, Vieniem, Rahimem, Czesławem i Mesajah. YEAH! Będzie tłusto. Zaszaleliśmy totalnie i album wydany będzie w pokaźnym pudełku spożywczym. Co w nim znajdziecie ujawnimy wkrótce.

fot. Wojciech Jakubowski

„PRZEKRÓJ” ukaże się 20 marca. Kilka dni później, 26 marca, podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, zostanie zainaugurowana specjalna trasa koncertowa, promująca to wydawnictwo.

fot. Wojciech Jakubowski

fot. Wojciech Jakubowski

REKLAMA