"To Be Loved" płytą tygodnia w Radiu RAM

Wojciech Jakubowski | Utworzono: 06.05.2013, 21:32
A|A|A

Na najnowszym longplayu, który ukazał się w połowie kwietnia, Kanadyjczyk sięga po kompozycje z repertuaru Franka Sinatry, Smokeya Robinsona, Deana Martina, Jackson 5, Jackiego Wilsona czy The Bee Gees. Na płycie znalazły się również 4 autorskie kompozycje Kanadyjczyka. W premierowych utworach pojawia się wielu znakomitych gości: Bryan Ferry, The Puppini Sisters, Naturalny 7 czy Bryan Adams.

- Nad utworami na krążek artysta pracował w rodzinnej Kanadzie oraz w Los Angeles. Michael w studiu po raz kolejny spotkał się z legendarnym Bobem Rockiem, który znacząco przyczynił się do wielkich komercyjnych sukcesów Metalliki, Aerosmith, Simple Plan, czy Bryana Adamsa. "Praca z Bobem nad tymi piosenkami była dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Tworzymy świetny zespół. Kocham piosenki, które wybraliśmy" – zapewnia Michael Bublé. A propos Bryana Adamsa, na "To Be Loved" pojawia się on gościnnie jako wokalista i współkompozytor (wraz z Michaelem) piosenki "After All" - informuje wydawca płyty.

Jak mówi Buble - "To Be Loved" to opowieść o tym, co w życiu najważniejsze - miłości, szczęściu, zabawie i smakowitych rzeczach.

Album przez pierwsze tygodnie po premierze utrzymywał się na pierwszym miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii, obecnie jest to miejsce drugie. Za oceanem, na liście magazynu Billboard, "To Be Loved" zadebiutował wśród albumów na miejscu pierwszym.

Jeszcze przed premierą longplaya poznaliśmy dwie kompozycje, do których nakręcono teledyski. Najpierw "It's A Beautiful Day":

A następnie "You Make Me Feel So Young":

W czerwcu i lipcu wokalistę będzie można zobaczyć podczas kilkudziesięciu koncertów, które zaplanowano w Londynie i Dublinie. Wcześniej artysta ma w planach odwiedziny 40 miast w Stanach Zjednoczonych.

Michael Buble "To Be Loved"

1. You Make Me Feel So Young    
2. It's A Beautiful Day    
3. To Love Somebody    
4. Who's Lovin' You    
5. Something Stupid (Feat. Reese Witherspoon)    
6. Come Dance With Me    
7. Close Your Eyes    
8. After All (Feat. Bryan Adams)    
9. Have I Told You Lately That I Love You (With Naturally 7)    
10. To Be Loved    
11. You've Got A Friend In Me    
12. Nevertheless (I'm In Love With You) (Feat. The Puppini Sisters)    
13. I Got It Easy    
14. Young At Heart

REKLAMA