KoktajLOVE piątki z Radiem RAM: zapraszamy na Kuźniczą

Maciek Przestalski | Utworzono: 28.06.2017, 15:56 | Zmodyfikowano: 28.06.2017, 15:56
A|A|A

W czerwcu gościliśmy w Cherry Lounge & Restaurant* przy Kuźniczej. W restauracyjnym ogródku stanęło nasze letnie studio, a w nim pojawiło się wielu wyjątkowych gości.

Zaczęliśmy od bardzo lubianego przez wrocławian portalu www.dolny-slask.org.pl, znanego też jako profil Wratislaviae Amici. Ile zdjęć zostało już zdigitalizowanych i upublicznionych, od kogo pochodzą i czego jeszcze brakuje - o tym mówił Michał Karczmarek.

W tym sezonie Wrocław na dobre przekonał się do Odry. O plażach i wydarzeniach, które się na nich odbywają, opowiadali Andrzej Bobak i Michał Zimończyk z Hotspot i Zazoo.

 

Zajrzał do nas też Kamil Abt, który w kwietniu zagrał na 30. RAM Session razem z Anna Rejdą. Tym razem zapraszał na koncert swojego jazzowego składu.

W ten weekend możecie wziąć udział w Before Eklektik Session 2017.  Część wydarzeń w poniedziałek zapowiadał już Radek Bond Bednarz, tym razem skupiliśmy się na cyklu zdjęć artystów biorących udział w wydarzeniach. o których rozmawiałem z Grzegorzem Gołębiowskim - autorem projektu.

A na koniec rozmawialiśmy o mieście, aktywizmie, architekturze i Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Robert Gacek m.in. opowiadał o instalacji przestrzennej - ławce WRO, która stanęła niedawno na bulwarze Marii i Lecha Kaczyńskich.

W kolejny piątek za tydzień czekamy na Was od 16.00 w Novocainie.  

REKLAMA

To może Cię zainteresować