A | A | A

XXX RAM Session - Rejdophone [ZDJĘCIA]

Utworzono: 2017-04-22 11:13 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Electro swing - mieszanka muzyki z lat dwudziestych, jazzu i tanecznej elektroniki - gwiazdą trzydziestego koncertu na żywo na antenie Radia RAM był zespół Rejdophone.

O tym, że połączenia jazzu i muzyki elektronicznej czyli elektro-swing często gości na antenie Radia RAM wiadomo od dawna. Tym bardziej dziwić może, że RAM Session w tym temacie dopiero teraz. Z drugiej strony, wydarzył nam się akurat mały jubileusz, za nami trzydziesty koncert na żywo, więc chyba w sam raz.

W czwartkowy wieczór mógł być wyzywaniem dla publiczności w Studiu Słuchowiskowym, bo koncert tym razem udał nam się wyjątkowo taneczny. Zgodnie zresztą z zapowiedzią Anny Rejdy. Jej Rejdopohone w najlepszym stylu korzysta z wzorców wypracowanych przez słynnych niemieckich i austriackich artystów. Bo tam, o czym opowiedziała Ania, elektro-swing ma się najlepiej - są tematyczne kluby i stacje radiowe. Taneczne bity, równoważone były przez świetnie i z lekkością zagrane elementy jazzu, a teksty autorstwa Annny Rejdy, dodały odrobiny pikanterii.    
    

W Studiu Słuchowiskowym zagrali:
Anna Rejda - śpiew
Renata Zagórska - drugi głos
Kamil Abt - gitara
Dominik Mąkosa - pianino
Robert Kamalski - saksofon
Sebastian Złotowicz - dj + live fx

Retransmisja w niedzielę 23 kwietnia w cyfrowej jakości DAB+ Radio Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

Kolejne RAM Session 11 maja.

Do tej pory na RAM Session zagrali: 
Positive Thursdays in Dub, Funky New OrleansneonyNaamanSYNAPTINENight MarksYUUKIKapela TimingeriuThe LionsOxford DramaNOTOPOPŜANĜO - Zmiana Wibracji ZiemiJanek SamołykBethelSinusoidalVenterENDY YDEN,Tempus FantasyMichał Zygmunt Official FanpageHooDooBandTheCrackersPoprzytulaJoanna KaczmarekPaśko i zespół Co ToFoliba MusicSLOWHello My SunshineKrokiMelikaJabłonkaAnia KłysChillove i KAGYUMA.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter