A | A | A

XXX RAM Session - Rejdophone [ZDJĘCIA]

Utworzono: 2017-04-22 11:13 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Electro swing - mieszanka muzyki z lat dwudziestych, jazzu i tanecznej elektroniki - gwiazdą trzydziestego koncertu na żywo na antenie Radia RAM był zespół Rejdophone.

O tym, że połączenia jazzu i muzyki elektronicznej czyli elektro-swing często gości na antenie Radia RAM wiadomo od dawna. Tym bardziej dziwić może, że RAM Session w tym temacie dopiero teraz. Z drugiej strony, wydarzył nam się akurat mały jubileusz, za nami trzydziesty koncert na żywo, więc chyba w sam raz.

W czwartkowy wieczór mógł być wyzywaniem dla publiczności w Studiu Słuchowiskowym, bo koncert tym razem udał nam się wyjątkowo taneczny. Zgodnie zresztą z zapowiedzią Anny Rejdy. Jej Rejdopohone w najlepszym stylu korzysta z wzorców wypracowanych przez słynnych niemieckich i austriackich artystów. Bo tam, o czym opowiedziała Ania, elektro-swing ma się najlepiej - są tematyczne kluby i stacje radiowe. Taneczne bity, równoważone były przez świetnie i z lekkością zagrane elementy jazzu, a teksty autorstwa Annny Rejdy, dodały odrobiny pikanterii.    
    

W Studiu Słuchowiskowym zagrali:
Anna Rejda - śpiew
Renata Zagórska - drugi głos
Kamil Abt - gitara
Dominik Mąkosa - pianino
Robert Kamalski - saksofon
Sebastian Złotowicz - dj + live fx

Retransmisja w niedzielę 23 kwietnia w cyfrowej jakości DAB+ Radio Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl.

Kolejne RAM Session 11 maja.

Do tej pory na RAM Session zagrali: 
Positive Thursdays in Dub, Funky New OrleansneonyNaamanSYNAPTINENight MarksYUUKIKapela TimingeriuThe LionsOxford DramaNOTOPOPŜANĜO - Zmiana Wibracji ZiemiJanek SamołykBethelSinusoidalVenterENDY YDEN,Tempus FantasyMichał Zygmunt Official FanpageHooDooBandTheCrackersPoprzytulaJoanna KaczmarekPaśko i zespół Co ToFoliba MusicSLOWHello My SunshineKrokiMelikaJabłonkaAnia KłysChillove i KAGYUMA.

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter