Ludzie Radia
Maciek Przestalski

Maciek Przestalski

Z mniejszym lub większym zaangażowaniem radiem zajmuję się od liceum.  Przez kilka lat robiłem audycje we wrocławskiej rozgłośni studenckiej, poźniej w stacji komercyjnej. A pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie zadzwonił do mnie Piotr Bartyś i zapytał, czy nie chciałbym przyłączyć się do RAMowego zespołu? To zdecydowanie niesamowity moment. Kiedyś była przede wszystkim muzyka. Teraz też jest jej w moim radiowym życiu niemało, ale trochę się pozmieniało.

Pomagam Piotrowi Bartysiowi układać RAMową playlistę. W piątki o 20.00 zapraszam do studia wrocławskich dj'ów - Fleszlajt gra na dobry początek weekendu.  W soboty po godz. 17.00 zapraszam na FutuRAM, czyli rozmowy o technologiach, prywatności w sieci, wirtualnej rzeczywistości, grach, aplikacjach i gadżetach.

A w niedzielę mały maraton: Zaczynamy w południe od audycji Sunday Lunch, w której trochę po angielsku, a trochę po polsku, razem z Terrym Clarkiem-Wardem rozmawiamy o Wrocławiu.
Później Kulinarny Wrocław, czyli dwie godziny bardzo smacznych historii o wrocławskiej kuchni.  I są jeszcze RAM Session - koncerty na żywo które od listopada 2014 roku organizuję w każdy ostatni czwartek miesiąca.

Na koniec miejsce nieco bardziej osobiste, ale ostatnio trochę zaniedbywane:
http://www.last.fm/user/krtekone