Płyta tygodnia: „No Mythologies To Follow”

Radio RAM | Utworzono: 13.05.2014, 13:47 | Zmodyfikowano: 14.05.2014, 07:07
A|A|A


Jej debiutancki singiel „Glass” ukazał się w rodzimej Danii w styczniu 2013, a pierwszy raz pojawiła się w telewizji dwa miesiące później.

Kariera artystki dopiero niedawno nabrała tempa za sprawą współpracy z Diplo (singiel "XXX 88"), z Avicii ("Dear Boy"), a także wspólną trasą z AlunaGeorge i Major Lazer.

Brytyjski magazyn Q uznał jej muzykę za "zwichrowany pop zdolny zachwycić fanów zarówno Rihanny, jak i Grimes” a tygodnik NME określił ją jako "ostry jak lód pop z wielkim sercem i jeszcze silniejszym wokalem".

MØ wybrana została na jedną z największych nadziei muzycznych 2014 roku przez tak opiniotwórcze media jak iTunes, Spotify, Amazon, NME czy Vevo.

MØ "Pilgrim" from Yours Truly on Vimeo.

Krążek „No Mythologies To Follow” zwiastował singiel „Don’t Wanna Dance” a oprócz tego znajdują się na nim także wszystkie wydane single, które uczyniły z MØ prawdziwą sensację tzw. inteligentnego popu – "Maiden", "Pilgrim" i "Waste Of Time".


Album MØ „No Mythologies To Follow” ukazał się w wersji standardowej na CD oraz wersji deluxe, a także w formie cyfrowej i na 2 płytach winylowych.

REKLAMA

To może Cię zainteresować