A | A | A

Wiosenna Strefa Mody i Urody w Radiu RAM

Radio RAM
Utworzono: 2017-03-11 22:00 , Zmodyfikowano: 2017-03-11 22:00
"Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty..." zaśpiewamy już za kilka dni. Dlatego już teraz sprawdzaliśmy, jak będzie prezentować się nasza garderoba w tym sezonie i jak zadbać o swoje zdrowie, by w pełni cieszyć się z uroków wiosny.

Zagraliśmy z Pasażu Grunwaldzkiego, gdzie na specjalnie przygotowanym wybiegu, modelki prezentowały kolekcje przygotowane przez stylistę Michała Karbowskiego. On sam podpowiadał nam na ten sezon łagodne kolory ziemi, ale też jaskrawości z wyróżniającą się fuksją. W fasonach na uwagę zasługują garnitury w prążki dla pań, a wśród dodatków plecione paski na szyję i słomkowe kapelusze. W makijażu ważne będą ostre usta, mocna czerwień, burgund i zieleń. Najważniejsze jednak, by wybierać to, w czym czujemy się swobodnie i wyglądamy naturalnie.

Takie spotkanie było też doskonałą okazją, by przypomnieć jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie, profilaktyka i samobadanie piersi. Wanda Myszczyszyn z Dolnośląskiego Centrum Onkologii zachęcała do uważnego przyglądania się sobie w lustrze, bo takie dokładne poznanie własnych piersi pomoże zauważyć, wykryć i w razie potrzeby skonsultować z lekarzem nawet najmniejsze zmiany. Brafitterka Anna Wilk Maciejewska podpowiadała, jak odkryć swój biust na nowo przy pomocy prawidłowo dobranego biustonosza. Jak słyszeliśmy, to aspekt ważny nie tylko dla wyglądu i lepszego samopoczucia, ale też dla naszego zdrowia. Dobrze dobrany rozmiar nie uciska, nie ociera i sprawia, że prostujemy plecy i czujemy się komfortowo. W naszym wyjazdowym studiu gościliśmy również specjalistkę od osteopatii. Joanna Rudnicka wyjaśniała, jak wielkie znaczenie ma poznanie własnego organizmu w ujęciu holistycznym. Ból głowy czy kłopoty ze snem to czasem wynik złych nawyków żywieniowych, braku ruchu czy trybu codziennie wykonywanych czynności. Warto wówczas skonsultować się z osteopatą i poznać, czasem bardzo proste, metody na poprawę własnego samopoczucia. Przekazujemy życzenia gości sobotniej Strefy Mody i Urody kolorów, słońca i uśmiechu na wiosnę!

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Ian Pelczar
KoktajLOVE piątki z Radiem RAM
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter