A | A | A

Wiosenna Strefa Mody i Urody w Radiu RAM

Radio RAM
Utworzono: 2017-03-11 22:00 , Zmodyfikowano: 2017-03-11 22:00
"Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty..." zaśpiewamy już za kilka dni. Dlatego już teraz sprawdzaliśmy, jak będzie prezentować się nasza garderoba w tym sezonie i jak zadbać o swoje zdrowie, by w pełni cieszyć się z uroków wiosny.

Zagraliśmy z Pasażu Grunwaldzkiego, gdzie na specjalnie przygotowanym wybiegu, modelki prezentowały kolekcje przygotowane przez stylistę Michała Karbowskiego. On sam podpowiadał nam na ten sezon łagodne kolory ziemi, ale też jaskrawości z wyróżniającą się fuksją. W fasonach na uwagę zasługują garnitury w prążki dla pań, a wśród dodatków plecione paski na szyję i słomkowe kapelusze. W makijażu ważne będą ostre usta, mocna czerwień, burgund i zieleń. Najważniejsze jednak, by wybierać to, w czym czujemy się swobodnie i wyglądamy naturalnie.

Takie spotkanie było też doskonałą okazją, by przypomnieć jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie, profilaktyka i samobadanie piersi. Wanda Myszczyszyn z Dolnośląskiego Centrum Onkologii zachęcała do uważnego przyglądania się sobie w lustrze, bo takie dokładne poznanie własnych piersi pomoże zauważyć, wykryć i w razie potrzeby skonsultować z lekarzem nawet najmniejsze zmiany. Brafitterka Anna Wilk Maciejewska podpowiadała, jak odkryć swój biust na nowo przy pomocy prawidłowo dobranego biustonosza. Jak słyszeliśmy, to aspekt ważny nie tylko dla wyglądu i lepszego samopoczucia, ale też dla naszego zdrowia. Dobrze dobrany rozmiar nie uciska, nie ociera i sprawia, że prostujemy plecy i czujemy się komfortowo. W naszym wyjazdowym studiu gościliśmy również specjalistkę od osteopatii. Joanna Rudnicka wyjaśniała, jak wielkie znaczenie ma poznanie własnego organizmu w ujęciu holistycznym. Ból głowy czy kłopoty ze snem to czasem wynik złych nawyków żywieniowych, braku ruchu czy trybu codziennie wykonywanych czynności. Warto wówczas skonsultować się z osteopatą i poznać, czasem bardzo proste, metody na poprawę własnego samopoczucia. Przekazujemy życzenia gości sobotniej Strefy Mody i Urody kolorów, słońca i uśmiechu na wiosnę!

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter