Jesienna Strefa Mody i Urody w Radiu RAM

Radio RAM | Utworzono: 14.11.2017, 12:52 | Zmodyfikowano: 14.11.2017, 12:52
A|A|A

fot. Agnieszka Żulewska

Spotkaliśmy się w sobotę, by posłuchać inspirujących porad ekspertów w Pasażu Grunwaldzkim, skąd zagraliśmy program specjalny Jesienna Strefa Mody i Urody.

Była to wyjątkowa okazja, by spotkać się ze stylistą Michałem Karbowskim, który m.in. doradzał, jak różne fasony i długości zestawić z odpowiednim butami, podpowiadał też, dzięki jakim dodatkom zyskuje nasz styl. Przy okazji pochwalił "wrocławską ulicę" wysoko oceniając naszą odwagę w modowych poszukiwaniach oraz zabawę kolorami. Czasem wystarczy szalik w kolorze fuksji, żółte rękawiczki albo czerwone buty i nasza stylizacja będzie ciekawsza.Nie zabrakło także mistrzowskich porad o najnowszych trendach w makijażu, fryzurach i wzorach. Zadbana i dobrze oczyszczona skóra to podstawa dobrego wyglądu. Jesienią i zimą warto stosować kremy nawilżające, natłuszczające, a na narty, zabieramy preparaty z filtrem, radziła Monika Gębura z perfumerii Douglas.Anna Nędzi z Salonu MAC i Katarzyna Kasprzak z KIKO Milano
, podpowiadały metaliczne odcienie w makijażu oczu i ust, a do tego rozświetloną cerę. Warto zapamiętać, maskara i korektor, zawsze w kosmetyczce. Klasyczne cięcia, włosy do ramion i metaliczna kolorystyka, to najmodniejsze propozycje dla naszych głów na ten sezon, mówiła Kamila Heinsch z  Salonu Piękności Denique.Wspólnie z trenerami personalnymi przekonywaliśmy niezdecydowanych do tego, by zadbać nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o naszą formę, zdrowie i nasze dobre samopoczucie - czyli o wyższości aktywnego trybu życia nad spędzaniem jesieni na kanapie mówiła Patrycja Zawistowska z JATOMI.

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować