A | A | A

Przepis na miłość - znamy zwycięzców konkursu!

Radio RAM
Utworzono: 2017-02-13 00:49 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
"Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie" - tak radził poeta. Ale jak to zrobić? Opowiedzieliście nam o tym biorąc udział w walentynkowym konkursie o romantyczną wycieczkę dla dwojga zakochanych!
Zwycięska para Agata i Sebastian

Nie było łatwo, bo uczucia często tak trudno ubrać w słowa. Jesteśmy różni i różne są też nasze recepty na szczęśliwy związek, ale wszystkie miłosne historie mają w sobie coś fantastycznego. W Radiu RAM szukaliśmy "przepisów na miłość", by dowiedzieć się, co sprawiło, że się zakochaliście i jak dbacie o tę miłość?

Najciekawsze historie codziennie nagradzaliśmy upominkami, a dodatkowo w piątek zgodnie z regulaminem wybraliśmy ścisłą czołówkę 5 par, które zakwalifikowały się do gry o wycieczkę wartości 3000 złotych. Wielki Finał miał miejsce w sobotę 11 lutego w wyjazdowym studiu Radia RAM na terenie DH Renoma. Na miejscu w Renomie już od godziny 12:00 na Sobotnią Kawę i rozmowy ze znanymi wrocławskimi parami zapraszała Anna Fluder. A od godz. 13.00 Bartosz Synowiec poprowadził ostateczną miłosną rozgrywkę konkursową.W finale konkursu o romantyczną podróż walczyli:

Łukasz: Weź jedno szczere uczucie. Zmiksuj je ze szczyptą zrozumienia. Dorzuć nieco pasji. Wstrząśnij. Nie zamrażaj. Nie gotuj. Podawaj w temperaturze pokojowej.

Katarzyna: Receptą na miłość i trwały związek jest w pierwszej kolejności pokochanie siebie! W przeciwnym przypadku prawdziwa miłość do kogokolwiek jest niemożliwa. Pozdrawiam gorąco!

Anka: Mój przepis na miłość - skręcić kolano w trakcie nauki jazdy na snowboardzie w obecności wypatrzonego ukochanego, który akurat jest jedynym kierowcą w ekipie :-) zawiózł mnie do szpitala i tak już 7 rok jesteśmy razem :-) trochę dramatycznie i zupełnie przypadkowy ten upadek, ale podzialało :-) Kolano zdrowe, a miłość kwitnie :-)  

Sebastian: Przepis na miłość: Zachować nieco tajemniczości jak James Bond. Nie mieszać! Wstrząsnąć od czasu do czasu czymś pozytywnym. Cierpkie chwile traktować jak oliwki w Bondowym drinku. Dodatek, który pozwala docenić całość. I tyle ;) 

Iwona: 13 lat temu pomyślałam o moim teraźniejszym narzeczonym (wtedy był moim kolegą ze szkolnej ławki) "On jest takim dobrym człowiekiem, fajnie byłoby, gdyby został moim mężem" :) Mężem zostanie w tym roku, a jego dobro mnie najbardziej urzekło i sprawia, że z dnia na dzień kocham go coraz bardziej :) pozdrawiam cała RAM-ową ekipę!

Finał konkursu podzielony był na dwa etapy. W pierwszym każda z par miała na terenie DH Renoma wykonać zdjęcie pt. "Kadry pełne miłości". Uczestnicy mogli zaglądać do rozmaitych zakątków Renomy, a forma zdjęcia była dowolna. Komisja konkursowa złożona z gości Sobotniej Kawy, przedstawiciela sponsora czyli DH Renoma oraz Radia RAM wybrała trzy najlepsze fotografie. Ich autorzy przeszli do drugiego etapu konkursu zatytułowanego "Miłosna rozgrywka".

zdjęcie konkursowe Kasi:

zdjęcie konkursowe Iwony:


zdjęcie konkursowe Sebastiana:


W tym etapie uczestnicy odpowiadali na rozmaite pytania związane z Walentynkami i słynnymi bohaterami miłosnych historii. Nasi finaliści wykazali się niesamowitą wiedzą i miłosnym dopasowaniem, o zwycięstwie zadecydował jeden punkt! Po podsumowaniu wszystkich konkurencji tryumfującą parą okazali się Sebastian i Agata i to oni pojadą na romantyczną wycieczkę we dwoje! Gratulujemy! 

Przypomnijmy: na dobry początek naszych spotkań walentynkowych w specjalnym wydaniu Sobotniej kawy, pojawili się Agata Dzikowska, dziennikarka telewizyjna, z mężem Karolem Sworowskim. W tym roku będą obchodzić 18. rocznicę ślubu, a opowiedzieli nam m.in. o tym, jak to wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazywały, że to małżeństwo nie może się udać:Na zdjęciu z dziećmi Mają i Michałem

Nadia Szagdaj, pisarka i autorka cyklu książek z Klarą Schulz oraz jej mąż Jacek Gutowski przyznali, że ich przepis na miłość to wspólna praca. I kiedy żona tworzy mrożące krew w żyłach kryminały, to mąż, choć dobrze czuje się w kapeli o mocnych rockowych brzmieniach, na wszelki wypadek schodzi jej z drogi:

Kolejną walentynkową parą w naszym studiu byli Daria i Mateusz Masternakowie. Wrocławski bokser przyznał, że to na ringu było pierwsze "starcie" z przyszłą żoną, tak się poznali, bo Daria również trenuje boks. Kiedy Mateusz wychodzi do walki, to nawet w największym gwarze usłyszy głos żony:

Na koniec przybyli, by osobiście zaprosić na najbliższy koncert RAM Session, bohaterowie tego wydarzenia Ania Szul i Waldek Maszyński. Prywatnie są parą, a w duecie Chillove zagrają i zaśpiewają dla nas utwory z płyty „29/9“ i zapewne także ulubiony utwór niespełna trzyletniej córeczki Zuzi:ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter