Strefa Modnych Wnętrz 3. edycja [KONKURS ROZWIĄZANY]

Radio RAM | Utworzono: 17.06.2016, 18:11
A|A|A

W sobotę 18 czerwca a gościliśmy w Domu Handlowym RENOMA, gdzie w Strefie Modnych Wnętrz rozmawialiśmy o letnich inspiracjach w urządzaniu swojego mieszkania, balkonu czy ogródka.

Wśród naszych gości pojawiła się Agnieszka Pustelnik z Pracowni Meblodzieło, która zachęcała do odświeżania swoich mebli oraz przekonywała, że renowacja naszych staroci jest bardzo relaksującym i nie takim trudnym do wykonania zajęciem. Odwiedził nas też Tomasz Pawełko z firmy Natura Dom - producent pływających domów typu hausboot. Można na nich zarówno mieszkać, jak i wykorzystać je w formie domku letniskowego, którym można przepłynąć z Wrocławia nawet do Paryża!

Do jasnych barw w stylu rivierowskim zachęcała Maria Riwoń ze sklepu Francuska Weranda. Styl ten jest wręcz idealny na lato, a my w prosty sposób możemy urządzić swoje mieszkanie i poczuć się w nim jak w hotelu na Lazurowym Wybrzeżu. Na koniec Ania Zięba i Maliwna Teodorczyk, para projektantek wnętrz, opowiedziały o najmodniejszych trendach na zbliżające się lato oraz polecały odchudzić nasze wnętrza i wpuścić w nie więcej światła, wykorzystać to, że mamy obecnie bardzo długie dni.

UWAGA KONKURS ROZWIĄZANY!!!

Zaprosiliśmy Was do udziału w specjalnym stylowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami od Domu Handlowego RENOMA.

Przez tydzień przysyłaliście do nas zdjęcia najbardziej designerskich przedmiotów, jakie posiadacie, fotografie wnętrz Waszych domów, mieszkań czy ogrodów. Mieliście okazję pochwalić się swoim stylem i talentem i oryginalnymi pomysłami urządzania prywatnej przestrzeni. Do konkursu zgłosiliście więc niebanalne fantastycznie prezentujące się miejsca i przedmioty - począwszy od bajecznego fotelu, niskobudżetowej oazy spokoju, przez szafę-kontrabas, duński klasyk, statek kupiony na Niskich Łąkach, stylową ścianę w starej kamienicy, fotele z PRL-u, filcowe torby Wandy, wypoczynek zrobiony z palet, poroże z elementów starego roweru, meble z drewna odzyskanego, starych szop, kredens pamiętający czasy świetności działań kuchennych prababki, czy futurystyczną lampę w kształcie elipsy albo czerwonego Epihone Firebirda w złotym osprzęcie czyli gitarę, bądź "wyszarpany" w outlecie żyrandol. Przysłane zdjęcia można obejrzeć poniżej w galerii. Za wszystkie bardzo dziękujemy, jesteśmy zachwyceni Waszą pomysłowością, talentem i gustem!

Zwyciężczynią konkursu została Ewa Hofman! W finałowej rozgrywce trójka naszych finalistów otrzymała po bonie o wartości 500 zł oraz zadanie zrobienia zakupów za tę kwotę. Zakupy miały posłużyć do urządzenia stołu jadalnego w jak najciekawszy i miły dla oka sposób. Ewa wykazała się świetną intuicją co pozwoliło jej zdobyć główną nagrodę: bon o wartości 2000 zł na zakupy w Domu Handlowym RENOMA! Gratulujemy!

A OTO ICH PROPOZYCJE:

-----REGULAMIN KONKURSU-----

Zapraszamy do Strefy Modnych Wnętrz w  Domu Handlowym RENOMA.

REKLAMA

To może Cię zainteresować