A | A | A

XXVII RAM Session: Ania Kłys [relacja]

Utworzono: 2017-01-31 09:41 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Za nami pierwszy w tym roku koncert na żywo na antenie Radia RAM. W czwartek 26 stycznia wystąpiła dla nas Ania Kłys z zespołem świetnych muzyków. To był piękny wieczór z piękną muzyką.

Ten koncert nie mógł się nie udać. Z co najmniej trzech powodów.

Ani Kłys kibicujemy od dawna. Od lat gramy jej utwory – zarówno oryginalne kompozycje, jak i covery wykonywane ze świetnymi muzykami.

„Kłys01” to bardzo dobra, bardzo RAMowa płyta. Ania nie ma problemów ze śpiewaniem po polsku, a utwory po angielsku robią wrażenie.  Razem z Markiem Pędziwiatrem udało się jej stworzyć wyróżniający się na naszym rynku muzycznym album pełen alternatywnego popu.

W Studiu Słuchowiskowym Radia RAM zagościli wyjątkowi muzycy: wspomniany już Marek Pędziwiatr oraz Wojtek Orszewski, Piotrek Mazurek i Łukasz Sobolak.

Było cudownie. Wszystkie znane nam utwory zagrane zostały w nowej, koncertowej aranżacji, a wokal Ani robił oszałamiające wrażenie. Publiczność gorąco oklaskiwała muzyków.FB wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1437025609643223/

Ania Kłys to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Brała udział w programach X Factor i The Voice of Poland, a od wielu lat regularnie śpiewa z najlepszymi lokalnymi muzykami. Ostatnio bliżej jej do alternatywnego popu i okolic. I tak właśnie brzmi jej, wydany dwa miesiące temu, debiutancki album Kłys01 [CZYTAJ TUTAJ].W Studiu Słuchowiskowym zagrali:
Ania Kłys – wokal
Marek Pędziwiatr – instrumenty klawiszowe
Vojto Franciszek Monteur – gitara, elektronika
Piotrek Mazurek – bas
Łukasz Sobolak – perkusja

Kolejne RAM Session już 16 lutego. Zagra duet Chillove.

Słuchaj Radia RAM i wygraj zaproszenia na kolejne RAM Session.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, The Crackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka i Ania Kłys.Ania Kłys

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
Teraz na antenie
Monika Jaworska
Dzień dobry we Wrocławiu! Poranek pełen energii, Wrocławia i muzyki w dobrym humorze.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter