A | A | A

XXVII RAM Session: Ania Kłys [relacja]

Utworzono: 2017-01-31 09:41 , Zmodyfikowano: 0000-00-00 00:00
Za nami pierwszy w tym roku koncert na żywo na antenie Radia RAM. W czwartek 26 stycznia wystąpiła dla nas Ania Kłys z zespołem świetnych muzyków. To był piękny wieczór z piękną muzyką.

Ten koncert nie mógł się nie udać. Z co najmniej trzech powodów.

Ani Kłys kibicujemy od dawna. Od lat gramy jej utwory – zarówno oryginalne kompozycje, jak i covery wykonywane ze świetnymi muzykami.

„Kłys01” to bardzo dobra, bardzo RAMowa płyta. Ania nie ma problemów ze śpiewaniem po polsku, a utwory po angielsku robią wrażenie.  Razem z Markiem Pędziwiatrem udało się jej stworzyć wyróżniający się na naszym rynku muzycznym album pełen alternatywnego popu.

W Studiu Słuchowiskowym Radia RAM zagościli wyjątkowi muzycy: wspomniany już Marek Pędziwiatr oraz Wojtek Orszewski, Piotrek Mazurek i Łukasz Sobolak.

Było cudownie. Wszystkie znane nam utwory zagrane zostały w nowej, koncertowej aranżacji, a wokal Ani robił oszałamiające wrażenie. Publiczność gorąco oklaskiwała muzyków.FB wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1437025609643223/

Ania Kłys to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Brała udział w programach X Factor i The Voice of Poland, a od wielu lat regularnie śpiewa z najlepszymi lokalnymi muzykami. Ostatnio bliżej jej do alternatywnego popu i okolic. I tak właśnie brzmi jej, wydany dwa miesiące temu, debiutancki album Kłys01 [CZYTAJ TUTAJ].W Studiu Słuchowiskowym zagrali:
Ania Kłys – wokal
Marek Pędziwiatr – instrumenty klawiszowe
Vojto Franciszek Monteur – gitara, elektronika
Piotrek Mazurek – bas
Łukasz Sobolak – perkusja

Kolejne RAM Session już 16 lutego. Zagra duet Chillove.

Słuchaj Radia RAM i wygraj zaproszenia na kolejne RAM Session.

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks Electric Trio, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel, Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, The Crackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka i Ania Kłys.Ania Kłys

ZDJĘCIA
pokaż wszystkie +
ukryj część -
WASZE KOMENTARZE ()

WASZE KOMENTARZE (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony. Radio RAM nie odpowiada za treść komentarzy.
NEWSLETTER RADIA RAM
Dodaj swój adres, aby otrzymywać newsletter