Zmiany w programie Brave Festival 2016

Radio RAM | Utworzono: 16.06.2016, 10:51
A|A|A

Informujemy że grupy Fet Gede z Haiti oraz Nat Pwe z Mjanmy (Birmy) w tym do nas roku nie dotrą. Pomimo kilkumiesięcznych, skomplikowanych przygotowań do wizyty na Brave Festival, ich przyjazd nie dojdzie do skutku z powodu niespodziewanych trudności paszportowych i wizowych. Pomimo naszych starań, nie jesteśmy w stanie już rozwiązać tych problemów. Mamy nadzieję, że Fet Gede i Nat Pwe jeszcze do nas przyjadą.


Odwołane zostały również zaplanowane z wymienionymi grupami spotkania w ramach Brave Meetings.
W związku z tym, spektaklem finałowym 12. Edycji Brave Festival będzie „Exhausting Space” Ivana Pereza i Korzo Producties, który odbędzie się w Teatrze Polskim (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego) 15 lipca o 21.00. W związku ze zmianami w programie, zmianie ulega również ścieżka karnetowa: zamiast planowanych występów Fet Gede 14 lipca oraz Nat Pwe 16 lipca, w ścieżce karnetowej znajdą się: „Exhausting Space” Ivana Pereza i Korzo Producties, który odbędzie się w Teatrze Polskim (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego) 15 lipca o 21.00 oraz Wręczenie Nagrody i Projekcja Filmu Nagrodzonego w Sekcji Konkursowej BRAVE: Forbidden CINEMA (Dolnośląskie Centrum Filmowe) 14 lipca o 20.00. Zmiana dotyczy ścieżek karnetowych na cały festiwal oraz na drugi tydzień festiwalu.
Zmianie ulega również miejsce spektakli „Exhausting Space” 14 i 15 lipca z Centrum Technologii Audiowizualnych na Teatr Polski (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego). 14 lipca spektakl „Exhausting Space” odbędzie się o godzinie 21.00.


Bilety zakupione na spektakle Fet Gede i Nat Pwe można zwrócić w miejscu zakupu bądź wymienić na bilety na spektakle „Exhausting Space” w Centrum Festiwalowym w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu (Rynek 58), czynnym od 27 czerwca w godzinach 12.00-19.00.


Bilety zakupione w Systemie Ticketpro można zwrócić za pośrednictwem stron Ticketpro.pl i Bravefestival.pl* (na adres bilety@ticketpro.pl należy wysłać numer zamówienia, zwrot nastąpi w terminie do 14 dni). Pytania dotyczące zwrotów można kierować na office@ticketpro.pl. Bilety zakupione w punktach sprzedaży takich jak Empik, MediaMarkt  i inne można zwrócić w miejscu zakupu.

Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy. Wszystkie pytania dotyczące wymiany biletów można kierować do organizatorów:  tel. 71 344 18 16 / kom. 509 058 204

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować