What's in the Box? DAB + Film (WIDEO)

Krzysztof Majewski | Utworzono: 05.01.2016, 18:37
A|A|A

kadr z filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy"

W studiu Radia Wrocław Kultura przy okazji ważnych lub głośnych premier gościmy krytyków filmowych, którzy wprowadzają nas w kontekst filmu. Pomagają również w głębszej analizie dzieła. Przy okazji premiery filmu J.J. Abramsa przy "Krytycznym stole" zasiedli:

Bartek Czartoryski - krytyk filmowy i tłumacz literatury. Publikuje regularnie tu i tam, w mediach polskich i brytyjskich, a nieregularnie wszędzie indziej. Czyta komiksy, lubi kino akcji i horrory, tłumaczy rzeczy różne, poważne i niepoważne. Wyróżniony w konkursie dla młodych krytyków filmowych im. Krzysztofa Mętraka.

Maciej Stasierski - krytyk filmowy, bloger. Ogląda wszystko – od wystającej skały podczas nowohoryzontowego cyklu filmów o sztuce po amerykańską komerchę w 3d. W każdy filmie szuka czegoś dobrego, a że nie zawsze znajduje to inna sprawa. Uwielbia Anga Lee i Tima Burtona, ceni Scorsese i Finchera. A jego ulubiony ekranowy głos należy do Morgana Freemana.

Michał Hernes - dziennikarz portalu Stopklatka.pl. W młodości wpadł do kotła z cytatami z filmów i książek. Od tego czasu zawsze jest chętny do cytowania, ale często spotyka się to z brakiem zrozumienia i akceptacji.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować