15. URODZINY: Koncert Przyjaciół Radia RAM

Radio RAM | Utworzono: 05.12.2015, 14:37
A|A|A

fot. Darek Batog

Owacją na stojąco zakończył się jubileuszowy koncert Radia RAM. Wyśmienici wrocławscy artyści przez ponad trzy godziny grali i śpiewali dla publiczności w naszej sali koncertowej oraz dla słuchaczy zgromadzonych przed radioodbiornikami. Były wyśpiewane życzenia:

I mnóstwo dobrych słów:

Fani Radia RAM, którzy do ostatniego miejsca zapełnili salę koncertową, usłyszeli: Natalię Lubrano, Sin Acoustic, Tomka Nitribitta z Bartkiem Miarką, Krzysztofa Pełecha, Konrada Imielę, Mariusza Kiljana z akompaniamentem Jakuba Olejnika i Łukasza Perka, Alicję Janosz, Mikromusic Acoustic Trio czyli Natalię Grosiak z Dawidem Korbaczyńskim i Robertem Szydło oraz Me Myself & I i Women for Hire. A L.U.C poderwał publiczność do zaśpiewania radosnego "Sto lat". Artyści od dawna są związani z Radiem RAM, wspominali więc różne wspólne radiowe momenty i życzyli nam wielu cudownych chwil na 89,8 FM. Zawsze możecie ich usłyszeć na naszej antenie oraz na płytach z serii RAM Cafe (właśnie ukazała się dziesiąta edycja).

fot. Joanna Mazurek

Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zebrać tak doborową obsadę na koncert urodzinowy. I wciąż czujemy się podekscytowani spotkaniem z naszymi Przyjaciółmi, zarówno tymi na scenie jak i na widowni. Artystów i publiczność powitała Monika Jaworska oraz wszyscy dziennikarze Radia RAM. Były niespodzianki, wzruszenia, wspomnienia i brawa dla tych, którzy RAM współtworzyli przed laty.

Dziękujemy za ten piękny urodzinowy wieczór i do usłyszenia!

Koncert Przyjaciół Radia RAM, 5 grudnia 2015, godz. 19.00, Sala Koncertowa Radia, ul. Karkonoska 10.
REKLAMA

To może Cię zainteresować