Dziękujemy za urodzinowe SMS-y!

Radio RAM | Utworzono: 07.12.2017, 07:34 | Zmodyfikowano: 07.12.2017, 07:34
A|A|A


Ewelina Krzemińska: Nie wiem, czy to co napiszę będzie życzeniem dla Państwa czy dla mnie :) Dzięki Wam odkryłam nowe zakątki w muzyce. Co roku, dzięki Wam, poznaję nowych wykonawców, którzy już na stałe goszczą w moim domu. Dzięki Wam przetrwałam niejeden ciężki dzień, niejedno sprzątanie mieszkania, niejedno pochmurne popołudnie czy beznadziejny wieczór. A jak dzień jest wspaniały, to utwierdzacie mnie w tym swoją muzyką. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, "zwiedziłam" niejedno miejsce na świecie i odkryłam niejeden samochód z jedzeniem. Nawet kilka razy u Państwa wygrałam płyty, co sprawiło, że duma mnie rozpierała, że to mój sms był najlepszejszy z najlepszych :) Także życzę Wam (choć wychodzi na to, że bardziej sobie), abyście dalej byli tak wspaniałą i cudowną częścią mojego życia. Pozdrawiam cieplutko! 

Julia Iwanow: Dziekuje Wam za tego Elvisa o poranku, za Domowe Melodie, które połączyły mnie z własną matką, za te jazzowe kawałki, dzięki którym wracam z pracy mniej spieta i bardziej refleksyjna, za Pana Bartka, który studiował matematykę i trening francuskiego z Pania Moniką. I za Druha Sławka.

Norbert Kwiatkowski: 17 urodziny to taki przedsmak pełnoletnosci, już za rok!! Tymczasem mój 7-letni syn, który zdażył już zwiedzić studio, cały dzień wypominał mi, że nic nigdy nie wygrał dla mamy. Jak jeszcze uslyszał, że to i wasze święto, nie tylko Mikołaja to już uspokoić się nie mógł. Grajcie więc w zdrowiu swoim i ku zachwytowi nas, sluchaczy, jeszcze wiele takich rocznic. Pozdrawiam całą ekipę radia i każdego z osobna w imieniu swoim, jak i syna, jako przedstawiciela nowego pokolenia, któremu to co gracie też bardzo się podoba! 

Tak naprawdę w tym mieście można tylko Was posłuchać, 7 lat temu skasowałam TV i czuję się wspaniale - mój dom to teraz galeria foto i Radio RAM - grajcie jak najdłużej. Pozdrawiam Janina

Chciałem tylko złożyć najlepsze życzenia urodzinowe Radiu RAM, jestem z wami od 4 lat codziennie. Do zobaczenia w sobotę na koncercie urodzinowym, uwielbiam was.

Aśka Kardela: Dostojny Jubilacie, kocham Cię wiernie od lat za smaczną muzykę, pysznych prezenterów i nieznośną lekkość bytu - bardzo zresztą zaraźliwą! Urodzinowe całusy.

Mi zawsze Radio RAM przypomina czasy studiów na wydziale architektury i wieczorne siedzenie nad projektami przy paśmie audycji fana Dave Matthews Band. Pozdrawiam Maciej Morąg.

Kocham Was i słucham od 17 lat! Tak, tak... latka lecą... co tu kryć... niedługo pełnoletni będziemy. A ja, wierna, zwariowana fanka ciągle jestem z Wami! Pozdrawiam serdecznie, życząc wszystkiego co najlepsze z okazji wiadomej. Marysia Borowska. Buziaki dla RAMpaki. Mam 43 wiosny, no dobrze niech Wam będzie - zimy. Od trzech miesięcy goszczę w Waszych dolnośląskich stronach, gdyż tu właśnie zapuszczam od nowa korzenie. Kiedy Waszą nutę w eterze usłyszałem - od razu przebiliście w mym wnętrzu wiele innych rozgłośni. Wesołych Świąt! Krakus.

Kocham Was za to, że podobają mi się utwory przez Was emitowane i za to, że jesteście tacy prawdziwi. Słucham Waszego radia od kilku lat,  Małgorzata Kubień. Pogodnych Świąt.

Z Wami świętowałam 33 rocznicę małżeństwa - oprócz chórku dzieci śpiewających 100 lat i życzeń od Moniki na antenie, w domu lały sie łzy wzruszenia, Krysia Kundera.

Codzienne o 7:30 budzi mnie ciepły i serdeczny głos porannej spikerki, dzięki niej i zebranym przez was informacjom z całego miasta jestem zawsze gotowa na nadchodzący dzień, a muzyka, którą nadajecie nigdy się nie nudzi! Najlepszego! Monika

A ja lubię te rodzinne wspólne chwile, jak najmłodsze pokolenie rozrabia, podkrada cuksy z choinki i rozlewa barszcz ;) Pozdrowienia dla tych, którzy tworzą radio i słuchają RAMu. Kasia Biernikiewicz 

Superrr radio, superr ludzie, a przede wszystkim muzykaaa, grajcie jak najdłużej, wszystkiego naj!!!! Pozdr Ola Bruź

Rafał Wawrzkowicz: Obyście rośli piękni okrąglutcy, a Wasze pyzate buźki płynęły szerokim zacieszem tysiąc lat! Niech muzyczne serce Waszego radia płynie, rwie brzegi świata wyznaczając Nowe, przez Was ludzie rzucają kokainę, nie jest im więcej potrzebna! :)) Buziole. Na liście usłyszałbym chętnie coś z mocnego muzycznego rwania, pogranicza jazzu i heavy metalu, rozdzierające serducho mocne wokale? Pozdro!!

Klaudia Tyczyńska: chcę słuchać Waszych wyborów, codziennie inspirujecie mnie nowym brzmieniem, nowym wykonawcą, którego jeszcze nie słyszałam. Jestem zachwycona i nie chcę, by się to zmieniło.

Kamil Stańczykowski: piękne, wysublimowane dźwięki, tak dobre lub lepsze jak te do tej pory! najlepszego dla całlej załogi, robicie za….tą robotę, szacunek! dla mnie rozgłośnia nr 1!

Grzegorz Witalewski: ..a w muzyce kręci mnie... kręci mnie muzyka wybierana przez Pana Piotra Bartysia :) 

Marta Kazimierczak: Pomyślałam dziś o wszystkich, teraz czas na mnie. Dzięki Wam Kochani ciągłe poszerzam swoje horyzonty muzyczne. 100 lat!

Sebastian Zieliński:  Nie zmieniajcie się (zanadto) i wszystkiego najlepszego!

Najlepsze życzenia dla najlepszego radia! Z żoną słuchamy, śpiewamy i w gry też gramy :-) Michał Sztuka

Agnieszka Zajączkiewicz: Życzę Wam wrażliwych słuchaczy, ciekawych gości i płodnych artystów, którzy będą nas wszystkich muzycznie rozpieszczać.

Mateusz Durczok: Jak świat zaczyna się dla każdego, gdy się rodzi, tak ja nie wyobrażam sobie, że kiedyś w eterze nie brzmiało Radio RAM i że na 89,8 FM kiedyś mogłoby nie być tak dobrej muzyki granej przez tę stację, stu lat na fali i żeby tegoroczna RAM cafe odniosła sukces większy niż poprzednia, ale niekoniecznie niż kolejna ;)

Maciej Misiak: Piękne ukłony z okazji urodzin dla Radia RAM. 17-stke obchodzi się tylko raz;) Dziękuję za Waszą muzykę i muzyczne propozycje. Oby nadchodząca przyszłość była dla Was równie łaskawa i obfita w radość i entuzjazm;)

17tka Wam stuknęła? Toż to jest magiczny czas. W Mikołajki urodziny pewnie chciałby każdy z nas. Z racji tej okazji wielkiej, życzeń moc Wam przesyłam, byście grali nam bez końca pośród śniegu, bądź w ten mokry czas. Moc świdnickich buziaków przesyłam :* Ewelina Łukasz Zajączkiewicz, a z okazji urodzin życzę Radiu RAM, aby kolejny rok obfitował w wielu nowych słuchaczy, a Tobie Maćku jak najwięcej udanych RAM Session.

Najlepsze życzenia urodzinowe! Za rok 18! To dopiero będzie! Robert Ignasiak

Ela Kondratowicz-Duda: Najkochansi moi - bądźcie zawsze sobą - tacy jacy jesteście - najlepsi, najmilsi, prawdziwi i wszechstronnie utalentowani (wszyscy Prawdziwi RAMowcy)!! Więcej w e-mailu. I Bądźcie!!! 

Oby ta jasna strona mocy dalej dodawala RAMowej ekipie sił do tworzenia tak niepowtarzalnie miłych dla ucha dzwięków!!! Niezmiennie od lat zakochana w RAMie Kasia Biernikiewicz

Aśka Kardela: Dostojny Jubilacie, kocham Cię za smaczną muzykę, pysznych prezenterów i nieznośną lekkość bytu - bardzo zresztą zaraźliwą! Urodzinowe całusy.

17 urodziny, brawo! Wszystkiego dobrego i dalej do przodu. Słucham RAM dzięki mojej kochanej Basi, to ona skłoniła mnie do słuchania RAM. Jak już zacząłem, tak oderwać się nie mogę. Wzięliśmy nawet udział w dwóch audycjach. Kulinarny Wrocław Maćka i podróże Janka. Pozdrawiam serdecznie.

Święty Mikołaju, dziękuję za cudowne Radio RAM, które towarzyszy mi przez cały dzień i nawet nadgodziny w zamknięcie miesiąca nie są mi straszne. Poprawiacie nastrój z samego rana i budzicie do życia, ponieważ pierwsze co robię, gdy wstanę, to włączam RAM :) grajcie tak dalej przez następne 17 lat!!! Pozdrawiam Zuzanna Marcisz - fanka. Sto lat, sto lat! Niech żyje nam Radio RAM. Nie zmieniajcie się, po prostu. Bądźcie RAMem bez sztywnych ram. Jak zawsze :) Pozdrawiam w dniu 17 urodzin, Małgosia.

Maciek Szumilas: żona co prawda zabiłaby za RAMowy kubek, ale puszce kawy albo kalendarzowi by pewnie też nie odmówiła ;) a za rok na 18 - to chyba musicie przygotowac RAMowe kieliszki ;)

Słuchając RAM uśmiechnięte poranki i zrelaksowane wieczory mam. Uwielbiam... i w tym niezwyczajnym dniu życzę Wam - RAM niezwykłych gości, wyjątkowych słuchaczy, twórczej pasji i radości z każdego wspólnego dnia. Pozdrawiam AgA Małysa.

O RAMie powiedzial mi chłopak, który teraz jest poza kręgiem moich zainteresowań... W przeciwieństwie do RAMu :-) Pozdrawiam Was gorąco i dziekuję za dobrą energię, która pomaga przetrwać nawet najgorszy dzień :-)  

O, kochane Radio RAM!
W dniu urodzin życzę Wam,
By Was słuchał cały świat 
Tak co najmniej milion lat!
A że dziś też Mikołajki,
Mam marzenie tak jak z bajki:
O ramowej kawce marzę-
Mężusiowi ją uwarzę!
On Was słucha w domu, w aucie, 
Pijąc kawę na dnia starcie!
Jest ramowym wielkim fanem
Chociaż mieszka pod Poznaniem!!
Ania Fąka

Marzena Więcławek: Monika, Twój głos rozjaśnia te smutne poranki, zawsze z tobą, codziennie w drodze do pracy. Wszystkiego dobrego dla całego zespołu Radia RAM na urodziny. Jesteście wspaniali. 

Moniko, ja też mam dziś urodziny! Może Mikołaj podaruje mi płytę..? Kiedyś, dawno dawno temu w 2007, Paweł Gołębski nieźle mnie wykręcił telefonem z zaskoczenia. Dostałam pracę i on zadzwonił 10 minut później poproszony przez przyjaciółkę... Od tego czasu Was słucham, Marysia Kozyra.

Całe mieszkanie już przeszukałem, a tu nawet złamanego kawałka czekolady :) pobudka z RAMem jak każdego poranka od wielu lat . Pozdrawiam, Jacek Zborowski.

Najlepsze życzenia dla wszystkich RAMowców. Słucham Was od początku. Mój syn Oskar jest waszym rółwieśnikiem i dorośleje z wami. Grajcie nam dalej w szczęsciu i radości! Beata Tokarczuk.

Słucham Was jeszcze od czasu Programu Miejskiego Radia Wrocław, potem pięknie w RAM się przekształciliście :-) najlepsze radio na świecie! Pozdrawiam, Agata Szlachcic.

Sto lat, sto lat, drogie Radio. Słuchałem Was nawet na czarnym lądzie, czat rządził, a RAM Session jest wg mnie hitem. Piotrek Majnert.

Bartek Szymarek: Sto lat! Jesteśmy z Wami od ponad 11 lat, w domu, w pracy, w samochodzie i nigdzie się nie wybieramy. Dzięki! 

Kama Bejnar: 7 lat temu w sierpniu zakochałam się bez pamięci w moim obecnym mężu i w Radiu RAM (wszystko na raz). Miłość trwa w najlepsze do dzisiaj. Dziękuje Wam i pozdrawiam. 

Od 12 lat słuchamy z Mężem razem i każde z nas w swoim aucie w drodze do pracy i z powrotem - piękny czas, wiele wspomnień. Mąż Filip ma wszystkie płyty Radia RAM - nawet jak miał wypadek i koziołkowal, to sluchał Waszej składanki i ani jemu ani płycie nic się nie stalo!!! Pozdrawiamy i marzymy o najnowszej składance, Ela i Filip.

Najlepsze życzenia dla mojego ukochanego radia, umilacie mi każdy poranek, pozdrawiam Aleksandra Łagocka.

Aga Gliwińska: Ciutkę starsza jubilatka bierze w RAMiona i ściska gorąco sweet seventeen i Ciebie ukochana Moniko. Dziś wypije nasze zdrowie!!! 

Alicja Grzeżułkowska: Wszystkiego najlepszego. Najpiękniejszego. Odkrycie Was to kolejny krok mówiący o tym, że Wrocław to moje miejsce na świecie.

REKLAMA

To może Cię zainteresować