Jury wybrało finalistów Blog Day 2015. Czas na głosy Internautów!

Radio RAM | Utworzono: 11.08.2015, 17:18
A|A|A

/www.pasazgrunwaldzki.pl

Do konkursu Blog Day 2015, organizowanego po raz piąty przez Pasaż Grunwaldzki, napłynęły aż 172 zgłoszenia. Po raz kolejny udało się pobić rekord poprzedniej edycji – w 2014 roku przesłano ich 144. Największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria „Pasje i Twórczość”, do której zakwalifikowało się 95 blogów. Spośród wszystkich uczestników, jury wybrało dwudziestu finalistów – pięciu w każdej z kategorii („Moda i Uroda”, „Kulinaria”, „Pasje” i Twórczość” oraz „Dolny Śląsk”). Oceny i wyboru dokonali: Marta Dymek, autorka bijącego rekordy popularności bloga Jadlonomia.com oraz książki Jadłonomia, zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji: Kasia Kowalska, autorka bloga zapętlone.pl oraz Krystyna Bałakier z bloga balakier-style.pl, a także Ewa Wilczyńska z Gazety Wrocławskiej i Ula Jagielnicka z portalu Wroclaw.pl. – Miłym zaskoczeniem była dla nas tak duża liczba zgłoszeń – oznacza to, że dolnośląska blogosfera nieustannie się rozwija. Fascynująca okazała się także różnorodność tematyczna zgłoszonych blogów – mogliśmy zapoznać się np. z zasadami pielęgnacji kotów, trendami w modzie męskiej, techniką tatuaży czy tajnikami branży IT. Z tych samych jednak powodów wybór finalistów był niezwykle trudny. Na szczęście udało się i to prawie jednogłośnie – przyznaje Marta Dymek. 

Z kolei o zwycięzcy piątej kategorii zadecydują Internauci. Od 10 do 24 sierpnia na fan page’u Blog Day Wrocław potrwa głosowanie na „Blog Internautów”– każdego dnia można oddać jeden głos na wybrany blog z finałowej dwudziestki. Na uczestników głosowania również czekają nagrody – 5 osób, które najciekawiej uargumentują swój wybór, otrzyma zestawy upominków od organizatora konkursu – CHR Pasaż Grunwaldzki. 

Zwycięzcy wszystkich kategorii ogłoszeni zostaną 30 sierpnia podczas finału Blog Day 2015. Z nominowanymi blogami oraz szczegółami konkursu można się zapoznać na stronach: www.pasazgrunwaldzki.pl oraz www.facebook.com/BlogDayWroclaw.


MODA I URODA

http://www.letthemwear.com/

http://www.cukrowa-ksiezniczkaa.blogspot.com/

http://www.wenablog.pl/

http://www.hairbyjul.blogspot.com/

http://secondhanddandy.pl/


PASJE I TWÓRCZOŚĆ

https://wloskielove.wordpress.com/

http://dookolakotatv.pl/

http://www.codzienniefit.pl/

http://kobietydokodu.pl/

http://www.pawelbielecki.in/

KULINARIA

http://marycooking.pl/

http://trawkacytrynowa.pl/

http://hello-morning.org/

http://wroclawskiejedzenie.pl/

http://www.food2.pl/

DOLNY ŚLĄSK

http://gadkawcity.blogspot.com/

http://oldkafelstory.blogspot.com/

http://dolnyslaskdlauli.blogspot.com/

http://www.fotoport.pl/

http://magazynkociol.pl/

 

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować