Ostatnia szansa na udział w konkursie Blog Day 2016

Agnieszka Żulewska | Utworzono: 02.08.2016, 12:54
A|A|A

Konkurs Blog Day, organizowany od sześciu lat przez Pasaż Grunwaldzki, to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa skierowana do autorów blogów z Dolnego Śląska, ukazująca zainteresowania twórców z całego regionu.

Każdy z dotychczas zgłoszonych blogów jest inny, odmiennie ujmuje temat, nawet jeśli dotyczy tej samej kategorii czy pasji. Nie brakuje także oryginalnych propozycji, jak np. blog Wrocławianki Magdaleny Urbaniak, która na tractromania.pl pisze o rolnictwie, maszynach i mitach wsi. Z kolei Aleksandra Krużycka, na stronie nauczycieltrocheinaczej.blog.pl dzieli się radościami, smutkami i frustracjami, jakie przeżywa nauczyciel. Do konkursu zgłosiły się również Ania Drozd i Beata Łańcuchowska. Koleżanki udowadniają, że kobiety mają nie tylko pasje, lecz też wiele potrafią, a do czego są zdolne pokazują na panitopotrafi.blogspot.com.

Wśród dotychczasowych zgłoszeń znalazły się strony poświęcone m.in. programowaniu, wyczynowemu jeżdżeniu na rowerze, najlepszym miejscom we Wrocławiu, rodzinnemu życiu, czy np. kulisom powstawania filmów o Jamesie Bondzie.

Zgłoszenia
Zasady są proste. Blogi można zgłaszać do 7 sierpnia pod adresem zgloszenia@blogday.pl. Do konkursu może zgłosić się tak naprawdę każdy bloger z Dolnego Śląska. Kategoriami w tegorocznym konkursie są: „Moda i uroda”, „Kulinaria”, „Kultura i pasje” oraz „FotoBlog”.

Kolejne etapy i nagrody
Pełna lista blogów zostanie ogłoszona do 10 sierpnia. Następnie jury konkursowe wybierze 20 najlepszych blogów, po pięć z każdej kategorii. Zaraz potem ruszy również głosowanie na blog internautów, które potrwa do 31 sierpnia. Najlepsze blogi poznamy podczas uroczystości finałowej, która 3 września odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim.
Laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki oraz bony zakupowe o wartości 500 zł ufundowane przez Pasaż Grunwaldzki.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl oraz na www.facebook.com/BlogDayWroclaw.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować