Sylwestrowa noc z Radiem RAM

Maciek Przestalski | Utworzono: 30.12.2013, 12:24 | Zmodyfikowano: 31.12.2013, 07:43
A|A|A

Miałem tylko jedną prośbę - zagrajcie najbardziej przebojowo jak możecie. Funk, rap, soul, r'n'b, house, a nawet muzyka etniczna w nowych, jak i zupełnie klasycznych odsłonach zabrzmią od 21:00 do 03:00

Na początek przez dwie godziny grał dla Was będzie pewien słynny dj, dobrze znany nie tylko z naszej anteny, ale tym razem z nietypową dla niego, bardzo przebojową selekcją .

Na 60 minut przed nowym rokiem w studiu pojawi się Dejot, członek Funky Masons, od samego początku regularny gość piątkowych audycji Fleszlajt.

O północy przywitamy razem nowy rok, a przez godzinę będziecie mogli bawić się przy mojej muzyce. Niebo najpewniej rozświetlą fajerwerki, wystrzelą korki od szampana, w Wy składać będziecie sobie życzenia, a na 89,8 fm zabrzmi kilka całkiem dobrze znanych imprezowych kawałków. Oczywiście w dobrym Ramowym tonie.

Druga godzina roku 2014 w radiu RAM należy do kolejnego stałego gościa piątkowych Fleszlajtów. Na tłustą czarną selekcję zaprasza Jazzera z Funky Masons.

Na koniec stery przejmie dj Kumor, który od kilku dni dzielnie przygotowywał swojego seta, co widać na zdjęciu poniżej. Spodziewajcie się godziny nietuzinkowej imprezowej muzyki z całego świata.

REKLAMA