UFO nad Wrocławiem. Relacje świadków, głosy ekspertów (Posłuchaj)

Radio RAM, (łm) | Utworzono: 13.07.2008, 01:34 | Zmodyfikowano: 18.07.2008, 09:56
A|A|A

Rzekomy ufoludek, ofiara domniemanej katastrofy UFO pod Roswell (za stroną Ufoinfo.pl)

- UFO samo się do mnie zgłosiło - opowiada dr matematyki Jan Milkiewicz, który wielokrotnie widział niezidentyfikowane obiekty latające. Po raz pierwszy w 1938 r. w Lesznie Wielkopolskim. Innym razem - jak sam mówi - pod Wrocławiem. Posłuchaj (wszystkie nagrania dźwiękowe pochodzą z audycji z cyklu "Horyzonty wiedzy" z Radia RAM):

Drugi świadek - Bogusław - widział UFO nad Wrocławiem w 1979 r. Woli pozostać anonimowy. Jego relację komentuje Janusz Zagórski, najbardziej znany wrocławski tropiciel UFO:

Na temat UFO jest coraz mniej żartów i drwin, za to coraz więcej naukowych komentarzy i uwag ze strony najwyższych struktur rządowych z całego świata (warto zajrzeć do dokumentów na ten temat opublikowanych przez władze Wielkiej Brytanii).

Świat nauki coraz szerzej otwiera się na doniesienia o istnieniu życia pozaziemskiego. Inżynier elektronik Artur Kaczmarek opowiada, czy to możliwe, że nauka ostatecznie uzna istnienie UFO:

Zresztą dostępne w internecie nagrania wideo naprawdę robią wrażenie. Czy wszystkie są autentyczne? A jeśli tak - to co dokładnie pokazują? Oto zagadki, które czekają na rozwiązanie. Podkreślamy: nie przesądzamy, czy poniższe filmiki mają jakąkolwiek wartość dowodową. Po prostu pokazujemy te, które są znane i rozpalają emocje miłośników tematyki UFO. Jedno z nich zostało już odrzucone jako ewidentny falsyfikat - co zresztą w stosownym miejscu zaznaczamy.

1. Na pierwszym filmie widać jedenaście niezidentyfikowanych obiektów latających, które przypadkiem wytropili meksykańscy lotnicy:

- Znaleziony pod Roswell kosmita miał cztery palce - podkreśla Zagórski:

3. Poniższe wideo zostało zrobione z pokładu jednego z amerykańskich wahadłowców kosmicznych. Astronauci próbują zlokalizować rosyjską stację MIR. Jednak na ekranie pojawia się znacznie więcej "statków kosmicznych". Gdzie zatem jest MIR? I czym są pozostałe obiekty?

UFO widzieli także polscy lotnicy. Zobacz i posłuchaj, co mówił o tym jeden z nich - mjr Jerzy Makieła (poniższe trzyczęściowe nagranie pochodzi z multimedialnego archiwum Janusza Zagórskiego, znanego wrocławskiego tropiciela UFO).

Część pierwsza:

Posłuchaj, też co Zagórski mówi o dokumentach na temat UFO odtajnionych przez władze Wielkiej Brytanii:

Tagi:
REKLAMA
Dźwięki
O UFO w Radiu RAM. Dr matematyki Jan Milkiewicz niezidentyfikowane obiekty latające widział wielokrotnie. Po raz pierwszy w 1938 r. w Lesznie Wielkopolskim.
O UFO w Radiu RAM. Bogusław, który widział UFO nad Wrocławiem chce pozostać anonimowy.
O UFO w Radiu RAM. Współautor programu i znany badacz UFO Janusz Zagórski opowiada o głośnym "incydencie z Roswell".
O UFO w Radiu RAM. W Roswell znaleziono szczątki rzekomego pojazdu kosmicznego, ale - jak mówi Janusz Zagórski - są świadectwa i dowody, że odnaleziono również ciała ufoludków.
O UFO w Radiu RAM. Brytyjskie służby wojskowe odtajniły część swoich archiwów dotyczących UFO.
O UFO w Radiu RAM. Pilot wojskowy mjr Jerzy Makieła jako pierwszy pokazał zdjęcia zrobione podczas wojskowych manewrów, kiedy w powietrzu pojawiły się trudne do rozpoznania obiekty.
O UFO w Radiu RAM. Świat nauki coraz szerzej otwiera się na doniesienia o istnieniu życia pozaziemskiego. Inżynier elektronik Artur Kaczmarek opowiada, czy to możliwe, że nauka ostatecznie uzna istnienie UFO.
O UFO w Radiu RAM. Dlaczego kwestia ewentualnej obecności istot pozaziemskich na Ziemi tak bardzo wiąże się z obawami o nasze bezpieczeństwo i przyszłość?