BLK: Ślęza o krok od zakończenia sezonu

BT | Utworzono: 13.03.2022, 21:34 | Zmodyfikowano: 13.03.2022, 21:34

- W pewnych elementach wyglądaliśmy dzisiaj lepiej niż wczoraj. Wyszliśmy kolejny raz z dobrą energią. Zabezpieczyliśmy lepiej niż we wczorajszym spotkaniu - przede wszystkim do przerwy - atakowaną deskę przez Gorzów. Mamy ten sam problem co wczoraj. Brak skuteczności - mówił po dzisiejszym spotkaniu trener Ślęzy Arkadiusz Rusin.

Ekipa gospodarzy trafiła 45% swoich rzutów z gry, a wrocławianki 31%. Wąski skład znów nie pozwolił na wyrównaną walkę przez cały mecz. Ta była do przerwy kiedy dolnośląska drużyna przegrywała tylko 32:37. Losy meczu rozstrzygnęła trzecia kwarta w której Ślęza była gorsza 13:23.

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 76:62 (18:18, 19:15, 23:13, 16:16)

Stan rywalizacji play off (do trzech zwycięstw) 2-0. Kolejny mecz w sobotę 19 marca we Wrocławiu.