Teatr Improwizacji Jesiotr: DJ Węgorz

Iwona Diakowska, BT | Utworzono: 01.10.2020, 11:39 | Zmodyfikowano: 01.10.2020, 11:39
A|A|A

fot. materiały prasowe

Czym zajmuje się Teatr Improwizacji Jesiotr? Można nazwać to teatrem wysokiego ryzyka. To co odgrywamy na scenie nie jest przecież częścią żadnego scenariusza. Polegamy na własnej wyobraźni i tym, co wymyślą inni członkowie zespołu. Nie przygotowujemy ról. Nie rozpisujemy żartów i dialogów. Improwizujemy, tworząc spektakl na waszych oczach. Wszystko bowiem co gramy, dzieje się tylko raz, jest spontaniczne i niepowtarzalne. Scenki są inspiracją waszych sugestii. W nich nie trzymamy się żadnych reguł - jest strasznie, kontrowersyjnie, bywają łzy rozpaczy, słychać gniew i wrzask, ale też nie brakuje refleksji i wzruszenia. Wszystko to podane z humorem, w zgodzie z najlepszymi tradycjami komedii improwizowanej sięgającej lat 50. XX wieku.

Walc, rap, a może disco? Jedno jest pewne: Jesiotr zatańczy, jak mu zagrają! Występujący tanecznym krokiem wprowadzą Was w świat komedii, a ich
wygibasy i ruchy będą inspiracją do późniejszych scenek. Wszystko całkowicie improwizowane,odegrane pierwszy i ostatni raz.

Data:
2 października 2020
godz. 20:00
WędrówkiPub
ul. Podwale 37/38

Bilety:
20 zł (dostępne na KupBilecik)
Wydarzenie na Facebooku.

REKLAMA

To może Cię zainteresować