Spotkanie autorskie z Janiną Bąk [ZDJĘCIA]

Radio RAM, GN | Utworzono: 02.07.2020, 12:38 | Zmodyfikowano: 02.07.2020, 12:38
A|A|A

zdjęcie główne mat. prasowe / w galerii fotografie ze spotkania

Oto nie musisz już tłuc się pięć dni PKS-em, rzucać jajkami na twardo w chrapiących towarzyszy podróży, a potem bić o łyżkę PJURE z ziemniaków ze stadem rodaków w stołówce, po to by móc przeżyć tę niezwykłą przygodę - oto ta przygoda przybywa do Ciebie! Na początek - do Wrocławia, miasta przez wielu zwanego Barceloną Dolnego Śląska (głównie przez tych, którzy nigdy nie byli w Barcelonie, a w wakacje starzy wysyłali ich na biwak do Bytomia).

Zaczynamy cykl spotkań autorskich z Janina Bak (Janina Daily), autorką książki "Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla" - książki popularnonaukowej o tym, że statystyka jest wspaniała!

Podczas spotkań pośpiewamy sobie fragmenty książki "Statystycznie rzecz biorąc" na melodię "Rzeki marzeń" Beaty Kozidrak, porozmawiamy sobie o ilorazach przychodzących do lekarza, no i odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące książki i nie tylko. No chyba że będą trudne, no to wtedy nie.

W programie również podpisywanie książek, a także upiększanie ich pieczątkami z foką, ewentualnie rysowanymi kapibarami przytulającymi okapi.

Oto spotkanie pierwsze, acz nie ostatnie!

Kiedy? 2 lipca, czwartek

O której? O godzinie 19:00

Gdzie? W cudnym Urban Garden Wrocław na dachu CH Renoma (imitację szumu fal zapewnią nam melodyjnie hamujące w pobliżu tramwaje)

Kto? Prowadzi Piotr Bartyś z Radia RAM, żarty o całkach opowiada Janina

WAŻNE! W trosce o Wasze bezpieczeństwo zgodnie z wytycznymi sanepidu liczba miejsc jest limitowana (do 150). Limit został osiągnięty. Informację o kolejnych wydarzeniach znajdziesz już wkrótce w mediach społecznościowych Janiny!

REKLAMA

To może Cię zainteresować