KoktajLOVE piątki na drugą połowę wakacji

Radio RAM | Utworzono: 07.08.2019, 15:05 | Zmodyfikowano: 07.08.2019, 15:05
A|A|A

fot. Justyna Chybalska-Rocha

Na początek  Anna Biela i projekt Madoa. Spiritus Movens trwa do 11 sierpnia. To malarski plener. W tym roku wśród zaproszonych artystek znalazły się Bianca Patricia Isensee oraz Iwona Rozbiewska, które także przyjęły zaproszenie do naszego studia w Rynku.

Po 17:00 odwiedził nas Piotr Makarewicz z zaproszeniem na Partynice. W najbliższą niedzielę na Tor Wyścigów Konnych wracają gonitwy z przeszkodami. To ostatni sprawdzian przed zbliżającą się wielkimi krokami Wielką Wrocławską (8 września). Poza emocjami sportowymi publiczność będzie mogła zapoznać się z ofertą dolnośląskich zamków i pałaców, które posiadają ośrodki jeździeckie.

Kolejnym gościem Beata Bartecka a tematem spotkania poszukiwanie relacji związanych z epidemią czarnej ospy we Wrocławiu w 1963 roku.  Świadkowie i potomkowie świadków potrzebni są autorom scenariusza filmu dokumentalnego, który wróci do prawdziwej, ale i metaforycznej zarazy.

Na koniec Lech Moliński z Dolnośląskimi Spacerami Filmowymi. W najnowszym projekcie nasz gość połączył dwie pasje: kino i miłość do lokalnych wycieczek.

 

 Partnerem cyklu KoktajLOVE piątki z Radiem RAM jest:

REKLAMA

To może Cię zainteresować