Mamy dla Was prezenty na Dzień Kobiet! [KONKURS]

Radio RAM | Utworzono: 07.03.2019, 13:18 | Zmodyfikowano: 07.03.2019, 13:18
A|A|A

W czasach PRL-u Dzień Kobiet kojarzył się z obowiązkowymi obchodami w zakładach pracy i wręczaniem rajstop i goździków. Dzisiaj z tej okazji odbywają się manify na rzecz równego traktowania kobiet i mężczyzn, organizowane są dedykowane paniom wydarzenia artystyczne. Zawsze też dobrym sposobem świętowania jest wręczanie kwiatów lub innych prezentów. W Radiu RAM zapraszamy do składania podziękowań ważnym dla Was kobietom, 8 marca będziemy pozdrawiać je na naszej antenie i grać dla nich piosenki.

Przygotowaliśmy także zestawy nagród dla tych, którzy wyślą do nas SMS pod numer 72280 wpisując hasło RAM KOBIETA i składając podziękowania dla ważnej w Waszym życiu kobiety (koszt 1 SMS 2,46 zł z VAT). Napiszcie, za co jesteście jej wdzięczni, dlaczego jest ważna i jedyna taka na świecie! Treść SMSa zależy od inwencji autora, liczy się każde dobre słowo chwalące kobiety w dniu ich święta. Konfiguracje towarzyskie dowolne, udział w konkursie może wziąć każdy, mężczyźni - to wiadomo, ale i kobiety również. Przyjaciółki mogą się pozdrawiać, córki dziękować matkom i odwrotnie :) Dla małych kobietek mamy przygotowane zestawy kosmetyków.
A dla dużych do wygrania:

1) Karta podarunkowa o wartości 200 złotych od Centrum Handlowego Magnolia Park organizatora akcji Kolorowe samochody.

2) Zaproszenie na dobór fryzury, stylizację i modelowanie w Salonach Broadway - nagroda od współorganizatora akcji Kolorowe samochody.

Konkurs z okazji Dnia Kobiet w Radiu RAM odbywa się 8 marca w godz. 6.00 - 14.00.
REKLAMA

To może Cię zainteresować