Women For Hire - odrobina lata na zimowe wieczory

Radio RAM na podst. materiałów promocyjnych | Utworzono: 13.01.2019, 11:18 | Zmodyfikowano: 13.01.2019, 11:18
A|A|A

Women For Hire w Radiu RAM przedstawiać nie trzeba. Właściwie każda nowa ich piosenka jest na tyle dobra, że prezentujemy ją szeroko na antenie, z utworem "Careless" trafili na "RAM Cafe 10", wystąpili także na koncercie z okazji naszych 15-tych urodzin.

Niedawno do sieci trafił ich nowy teledysk: "Chcieliśmy, żeby klip był wyjątkowy, niespotykany na naszym krajowym podwórku. W obrazie tym skupiliśmy się na przedstawieniu naszego miejsca na ziemi - Wrocławia i jego bliskich okolic. W klipie do 'Warm Farewell Remix' ukazane są najbardziej spektakularne i ikoniczne miejsca w naszym rodzinnym mieście. Wideo jest dynamicznie nakręcone, pełne akcji i wraz z energetyczną muzyką pozwala stać się częścią przygody.
W teledysku można ujrzeć także legendarną górę Ślężę, która uznawana jest za miejsce magiczne.
Magiczny element pojawia się także w naszej historii. Postacie spotykają się ze sobą w pobliżu Ślęży, a miejsce to jest niejako łącznikiem ze światem pozazmysłowym. Mamy nadzieje, że te niecałe 4 minuty będą niczym pocztówka z wakacji i przywołają wspaniałe letnie wieczory w naszym mieście oraz wniosą ciepło w te zimowe wieczory :)"

Miłego oglądania !

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować