Niezapomniane Święta z Radiem RAM w Alei Bielany

Anna Fluder | Utworzono: 10.12.2018, 10:04 | Zmodyfikowano: 10.12.2018, 10:04
A|A|A

Niezapomniane Święta z Radiem RAM w Alei Bielany były okazją do posłuchania wspaniałych, często zabawnych wspomnień i opowieści o rodzinnych tradycjach i zwyczajach naszych gości.  Każdy ma w pamięci takie Święta, które zapisały się w naszej historii na zawsze, bo były wyjątkowe. Kiedy barszcz popłynął po stole, a karp wyskoczył z wanny albo gdy zjechała się liczna rodzina, zabrakło krzeseł, a do śpiewania kolęd przyłączyli się także sąsiedzi.

W rodzinie szefa Teatru Muzycznego Capitol Konrada Imieli jest wspólne kolędowanie, granie i śpiewanie. Przed spotkaniem przy wigilijnym stole, jak w każdym domu, przygotowania i zamieszanie, a wtedy on znika w kuchni i kręci karmelki:Aktor Capitolu Cezary Studniak w tym roku po raz pierwszy spędzi Święta w azjatyckim kraju. Jak przyznał, chociaż pochodzi z Mazur, łowienie ryb przed wigilijną kolacją jest mu obce, za to bywał św. Mikołajem:

Radek Bielecki z kabaretu Neo-Nówka przybył ze swoimi dziećmi, Blanką i Kazimierzem i przy okazji spotkania pochwalił się, że w tym roku rodzina się powiększyła i 2-miesięczna córeczka będzie miała swoje pierwsze Święta:Renata Pałys, aktorka uwielbiana w roli Paździochowej w popularnym serialu "Świat według Kiepskich" przyznała, że 12 potraw to minimum na wigilijnym stole. Samodzielnie lepi uszka, a lwowskie tradycje kultywuje po babci:Do naszego wyjazdowego studia, którego gospodynią była Ania Fluder, wpadła z wizytą Monika Jaworska, a Piotr Bartyś autor kompilacji RAM Cafe 13 na swojej najnowszej płycie z radością składał zamaszyste autografy.
REKLAMA

To może Cię zainteresować