Kamienice odc. 18 - tajemnice z ul. Krasińskiego [POSŁUCHAJ]

Joanna Mielewczyk | Utworzono: 11.05.2018, 19:45 | Zmodyfikowano: 11.05.2018, 19:45
A|A|A

fot. Joanna MielewczykZapraszam na opowieść o rodzinie. Odkryjemy tajemnice, opowiemy o dziadku z Warszawy, wywiezionym z Twierdzy Modlińskiej na roboty do Niemiec. O babci, która czekała z dziećmi. I o Wrocławiu, do którego ostatecznie przyjechali.

I jeszcze o tym, jak bohaterka - Elżbieta Serafinowska - na Krasińskiego została. Bo z kamienicy numer 44 wyprowadziła się do mieszkania... dwie klatki dalej.

Zapraszam:

Szukam bohaterów kolejnych odcinków, które będą miały swoje premiery na antenie Radia RAM, będą też publikowane na stronie radia oraz na stronie Kamienice [LINK].         

Poszukuję mieszkańców czynszówek, którzy pamiętają Wrocław sprzed lat. Być może w Państwa rodzinach są historie, które koniecznie trzeba zachować i przekazać innym. Bardzo chętnie porozmawiam o kamienicach z lat 40., 50. Chętnie spotkam się z miłośnikami kamienic. Szukam rozmówców pełnych pasji, gotowych opowiedzieć wzruszającą historię o miejscu, które kochają. O kamienicy. O tym, co widzieli z okna, o tym, kogo w niej spotkali...

Kontakt: kamienice@radioram.pl - Joanna Mielewczyk, zapraszam.

REKLAMA

To może Cię zainteresować