"GOOD L.U.C.K" czyli L.U.C. na filmowo [PŁYTA TYGODNIA]

Radio RAM na podstawie materiałóow wydawcy | Utworzono: 25.03.2018, 12:32 | Zmodyfikowano: 25.03.2018, 12:32
A|A|A

fot. mat. prasowe

Do sklepów trafiła płyta „Good L.U.C.K" - najnowszy album jednego z najbardziej multimedialnych polskich artystów Łukasza „L.U.C.-a" Rostkowskiego

Wojciech Mecwaldowski, Bovska, Tomasz Kot, Arek Jakubik i Laboratorium Pieśni oraz Karolina Czarnecka, Kasia Figura i Sarsa - wszyscy w jednym muzyczno-filmowym projekcie o szczęściu, przewrotności i telenowelowości ludzkich losów. Do albumu powstają klipy oraz powiązane wątkami wizualizacje koncertowe z aktorskimi etiudami. Pierwsze zobaczyć będzie można w internecie - drugie - tylko na żywo na koncertach. 

Płycie towarzyszy premiera drugiego singla do utworu „Najlepsze przede mną" z gościnnym udziałem Sarsy, Gutka i legendarnego DJ FEEL-X'a z Kalibra 44. Nowy singiel "Najlepsze przede mną" to kooperacja poparta żywiołowymi solówkami gitarowymi Roberta Cichego. Niezwykle autentyczny klip do utworu zmontowany został z prywatnych filmów podróżniczych artysty. 

Jak przystało na projekt „Good L.U.C.K" utwór opowiada o szczęściu oraz o małych życiowych odrodzeniach, ogromnej roli pozytywnego myślenia i zaklinania rzeczywistości słowami. Artysta realizował klip podczas licznych podróży ze swoją partnerką, z którą założył podróżniczego instabloga o poszukiwaniu unikatowych miejsc, esencjonalnych doznań i pasji - instagram @spotfinders.

O płycie mówi Łukasza „L.U.C." Rostkowski:

 - "Projekt był niezwykłą przygodą, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą, dzięki szalonym gościom. Przeżyłem kilka sinusoid i chciałem opowiedzieć o tym, że wszyscy, niezależnie od statusu, gramy w tym samym filmie, każdy tkwi w innej scenie. Przechodzimy podobne szczęścia i smutki, ale rolka się przewija i nie wiadomo kiedy się znajdziemy w sytuacji, która przed chwilą wydawała nam się niemożliwa. O czym jeszcze jest ta płyta mówić nie będę, bo przecież kluczem są indywidualne refleksje i interpretacje. Dziękuję wszystkim współtwórcom za wspaniałą energię i wielkie zaangażowanie w projekt. Dziękuję niezwykłym aktorom za profesjonalizm i skromność. Do zobaczenia na koncertach."

Większość utworów na płycie to spotkania czołowych polskich muzyków z aktorami na jazzowo-chilloutowych, akustycznych bitach, zrealizowanych z młodym producentem ES.CE współpracującym m.in. z holenderskimi i nowojorskimi raperami. Czasem to poważne piosenki, czasem recytacje i absurdalne dygresje.

L.U.C. promował album koncertem we Wrocławiu. Wystąpił 17 marca w Starym Klasztorze. Gościnnie na scenie pojawiły się Bovska i Magda Kumorek.

Radio RAM jest patronem medialnym wydawnictwa.

TRACKLISTA PŁYTY:

1. Prolog - feat. Tomasz Kot

2. Lucki Film - feat. Bovska, Tomasz Kot, Cezi Studniak, ES.CE

3. Metamorfozy - feat. Laboratorium Pieśni

4. Fruń - feat. Karolina Czarnecka, Laboratorium Pieśni. ES.CE

5. Czajnik - feat. Tomasz Kot

6. Kompromisy - feat. Bovska, Tomasz Kot, ES.CE

7. Singli sabat - feat. Bovska, Arek Jakubik, BRK

8. Relacja z pierwszej połowy spotkania - feat. Tomasz Kot

9. Telenowelove - feat. Wojciech Mecwaldowski, ES.CE

10. Najlepsze przede mną - feat. Sarsa, Gutek, DJ FEEL-X, Robert Cichy

11. Czekolada - feat. ES.CE

12. Good L.U.C.K - feat. Tomasz Kot, ES.CE

13. Dobra Fala - feat. Katarzyna Figura, Sarsa, ES.CE

REKLAMA

To może Cię zainteresować